Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire korlátolt hogyan valaki?

Ennyire korlátolt hogyan valaki?

Figyelt kérdés
3 hónap munkanélküliség után végre találtam munkát.Szüleimnek eddig az volt a baja,hogy nincs,most meg az,hogy milyen.Felvettek egy hét próbaidőre,de úgy néz ki,hogy rendesen is felvesznek.Ezt világosan megmondtam otthon is,hogy próbaidő alatt nem leszek bejelentve,meg 3 ropi lesz a napi bérem erre az egy hétre.Erre ma hazajövök,azzal fogadnak,hogy találtak nekem irodai melót fél évre,minimálbérért.Teljes állásban jelenleg 90-et keresnék.Mondtam,hogy nem jövök el innen,mert tetszik,változatis,és többet keresek így,mint egy irodában ücsörögve.Majd hülye leszek egy kevesebbet fizető munkára cserélni!Ezért most megint megy az örihari.Minek szólnak bele,felnőtt ember vagyok,el tudom dönteni,mi a jó nekem.
2013. szept. 12. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Hát figyelj, felnőtt ember vagy, oké, de mégis ott laksz még a nyakukon (HA jól éreztem a szavaidból), így kicsit nehezebb nem beleszólni a dolgaidba! Szerintem engedd el a füled mellett, és majd ha látják, hogy tényleg bejött a dolog, akkor abbahagyják.

amúgy gratulálok az új melóhoz :)

2013. szept. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha velük laksz, azt fogod hallgatni elég sokáig, hogy bezzeg az az irodai munka... micsoda karrierlehetőség! Főleg, ha a próbaidő után mégsem vesznek fel.

Remélem, hogy felvesznek! Szurkolok!

2013. szept. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyant nem lehet, hogy próbaidő alatt feketén dolgoztatnak.

Abba sem vagyok biztos, hogy fizetnek napi 3 ezret, és hogy felvesznek majd.

2013. szept. 13. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett a történet vége? Felvettek?
2013. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!