Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én mit csináljak az ő...

Most én mit csináljak az ő kapcsolatával?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy nagyon jó barátnőm,aki mér 6 éve él együtt a párjával,nem valami jó a kapcsolatuk,a srác iszonyat sóher,én ezt alá is írom,mert:


-a nő is,a srác is keres,a csávó vett egy autót részletre,a nő is fizeti zokszó nélkül

-ha valamire kell a nőnek,könyörögnie kell,hogy adjon neki a saját pénzéből,közös a kassza,ketten elmondása szerint 220-240 ezret keresnek,a férfi kezeli a pénzt,együtt élnek,élettársi kapcsolat,a csávóé a lakás

-akart magánnak venni egy 25 ezres telót barátnőm,de a srác szerint ott a régi neki,hívásra,sms-ezésre jó.....

-a pasinak van egy hobbija(motorok)kiállításokra jár,találkozókra,a csajnak mennie kell,de őt nem lehet kirobbantani sem sehová...

-a pasinak az az elfoglaltsága,hogy filmeket néz,játszik a gépen egész nap,ha a nő odamegy,hogy foglalkozzon vele,elhajtja....


Oké hogy ez gáz,oké hogy durva,de én már nem tudok neki erre miket írni.....mindent megbeszélünk,tanácsokat adunk egymásnak,de én már nem tudom 100x ugyanazt mondani neki....


Elhagyni nem hagyja el,(szülei már nem élnek,minden megtakarított pénzét a férfi lakásába ölte),akkor én mit tehetek...mondtam már neki,hogy sajnos nem tudok mit mondani,de ha találkozunk,látom hogy kivan,megkérdezem mi a baj,és mondja-mondja.....


2013. szept. 7. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondva egy barátnő ennél többet nem igen tehet. A jó szóra nem hallgat, többet meg nem tudsz tenni az ügy érdekében, ha meg nagyon beleavatkoznál, akkor meg az lenne a gond, hogy "miattad romlott meg a kapcsolatunk", meg "miattad szakítottunk" ezt hallgathatnád örökre és talán még a barátságnak is annyi. Tehát véleményem szerint te mindent jól és okosan csináltál, de a következő lépés már nem a tied az ügyben.
2013. szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te vagy a harmadik fél a kapcsolatukban. Nem, nem úgy értettem. Hanem úgy, hogy te vagy az, akivel megbeszéli a problémákat, holott valójában ezt a párjával kéne megbeszélni. Az is lehet, hogy a kapcsolatuk csak miattad működik, hisz mindig van hova levezetni a felgyülemlett feszültséget... Ez így elég rettenetesen hangzik, nem is akarlak vele megbántani, csak arra céloztam, hogy nem biztos, hogy jó neked, ha barátok maradtok. Könnyen lehet hogy még harminc évig hallgathatod ezt, és gondold el, mennyi mással tölthetnéd ezt az időt... ez egy lehúzás, nem barátság, még ha akaratlanul is csinálja a csaj.


Egyébként különköltözhetne egy albérletbe, másokkal egy helyre, és véget vethetne a kapcsolatnak, ha annyira szenved, de látod, hogy annyira nem szenved, hogy ez rávegye arra, hogy összeköltözzön idegenekkel.


Vagy megtanuljátok mással tölteni az időt (nem a problémákról beszélni, hanem pl., egy filmről, vagy bármi másról), vagy örökké, tényleg örökké ezt fogod hallgatni.

2013. szept. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ma 18:25


nem bántottál meg,én is így látom....a pára szarik rá,nem érdekli h ez így neki nem jó,tehát én vagyok a lelki szennyese...már az ő kapcsolatukról álmodok,szóval kissé besokalltam....

2013. szept. 7. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!