Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az Etele név hogy tetszik?

Az Etele név hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Mennyire gyakori? Megmosolyognátok egy ilyen nevű fiút?
2013. aug. 27. 13:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
36%
Nekem nem tetszik, az Attila sokkal szebb. Meg nem mosolyognám, mert manapság már annyi hülye név van, szóval azok mellett még eléggé elfogadható.
2013. aug. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nincs olyan, hogy normális, vagy nem normális név.. én névválasztásnál mondjuk sokkal inkább figyelembe venném a név jelentését, mint azt, hogy mit szólnak hozzá az emberek. Ha illik a vezetéknévhez, akkor nincs probléma. Szabó Etele - nyelvtanilag teljesen oké, az egy dolog, hogy a legtöbb ember idegenkedik a névtől, mert sokan nem is hallottak még róla.
2013. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
A fiamnak van Etele nevű osztálytársa,és senki sem csúfolja. Inkább azon poénkodnak, hogy a fiamnak, aki Attila, tulajdonképpen ugyanaz a neve.Egyébként a Hunor nevű osztálytársat sem csúfolják.
2013. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a Szabó Etele teljesen rendben van. És egy javaslat: többségében ne az döntsön a választásotokban, hogy itt ki mit mond. Lehet, hogy pl. az óvónénijének vagy a szomszédnak nem fog tetszeni, de előbb utóbb természetes lesz majd. Én fél éve viszolyogtam a Zalán névtől, de azóta meg ismertem egyet ilyen nevű kis gyereket és már teljesen egyszerű névnek tűnik. :) Egyébként nem gyakori és nem mosolyognám meg.
2013. aug. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
17%
Én teliberöhögném és szívatnám és megverném a neve miatt hetente többször XDDD
2013. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
36%
Sehogysem tetszik, ugyanis mindig egy női névre asszociálok (Etel).
2013. aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Ajjaj. Azt hittem egy lánynévről van szó, mikor a kérdést olvastam. Szóval nekem nem tetszik, mert lányos, beteszem a Jácint mellé az agyamban.
2013. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
hát ja, anno általános iskolában volt egy ilyen nevű, simán betették a lányok közé az orvosi vizsgálatnál..ok, tudatlan volt az illető.
2014. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Engem annak hívnak, és érdekes volt elolvasnom a sok hülye kommentet, mert valószínűleg ez tükrözi az ismerőseim hozzáállását a nevemhez, viszont ezeket a negatív véleményeket még soha nem hallottam tőlük (milyen képmutató emberek vannak...)
2014. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Amúgy meg már kijártam a gimnáziumot is, és nem cscúfoltak vele, csak nagyritkán, így: ET (íti), Teletele, Delete, ... De ezeket nem vettem komolyan :D szerintem semmivel sem csúfolnak jobban, mint bárki mást, egy Áront vagy egy Attilát... (ja és szerencsére nem volt sok fogyatékos osztálytársam, biztos ez is közrejátszik ebben).
2014. szept. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!