Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez baj lehet? 16 éves vagyok.

Ez baj lehet? 16 éves vagyok.

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár hétben volt alkalmam neten 26-38 éves pasikkal beszélni és be kell, hogy valljam, sokkal jobb mint 16-20 évesekkel beszélni. Teljesen másabb és sokkal, de sokkal jobb. Élőben is általában a 20-22 felettiek érdekelnek. Nem volt még barátom de mindig 22 körül nézelődöm. A maximum nálam kb 6 év még most de rájöttem, hogy csak azért mert félek, hogy a szüleim mit szólnának hozzá. Amúgy nem ilyen hülye, pedofil, szexmániás férfiakkal beszélgetek, hanem olyanokkal akikkel normálisan lehet. Sokkal jobban érdekel az ő társaságuk. Már annyira, hogy ha egy 22 év alatti ír akkor annak nem is tudok örülni, vagy nagyon jónak kell lenni ahhoz, hogy beszélgetni is tudjak vele. Ez baj lehet, hogy ilyen idősek társaságát jobban kedvelem? Persze nem megyek bele semmi olyanba.

16/L


2013. aug. 21. 22:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hááát egy 30 év körüli pasi szerinted mit akar?Szexet.Vigyázz velük nehogy megvezessenek.
2013. aug. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Milyen régi kérdés :)

Az a helyzet, hogy összeszedtem egy nálam majdnem 11 évvel idősebb fiút, és együtt vagyunk már 1 éve. Semmit nem siettetett és soha nem is erőltet semmit :)

2015. febr. 24. 18:32
 13/13 A kérdező kommentje:
Ééés... még mindig együtt vagyunk :D
2016. nov. 2. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!