Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez baj lehet? 16 éves vagyok.

Ez baj lehet? 16 éves vagyok.

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár hétben volt alkalmam neten 26-38 éves pasikkal beszélni és be kell, hogy valljam, sokkal jobb mint 16-20 évesekkel beszélni. Teljesen másabb és sokkal, de sokkal jobb. Élőben is általában a 20-22 felettiek érdekelnek. Nem volt még barátom de mindig 22 körül nézelődöm. A maximum nálam kb 6 év még most de rájöttem, hogy csak azért mert félek, hogy a szüleim mit szólnának hozzá. Amúgy nem ilyen hülye, pedofil, szexmániás férfiakkal beszélgetek, hanem olyanokkal akikkel normálisan lehet. Sokkal jobban érdekel az ő társaságuk. Már annyira, hogy ha egy 22 év alatti ír akkor annak nem is tudok örülni, vagy nagyon jónak kell lenni ahhoz, hogy beszélgetni is tudjak vele. Ez baj lehet, hogy ilyen idősek társaságát jobban kedvelem? Persze nem megyek bele semmi olyanba.

16/L


2013. aug. 21. 22:23
1 2
 1/13 Edinnye19990601 válasza:
64%
Hát a pedofilok is először normálisak urána meg képeket kell küldened magadróll...sztem hagyd..
2013. aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem nem baj, beszélgetni bárkivel lehet. De azért azt is kalkuláld bele, hogy egy nálad 15-20 évvel idősebb férfinak annyival több élettapasztalata van és tudja mit kell neked mondani.
2013. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom, óvatos vagyok azért. Képet meg úgyse küldök és nem mondok magamról semmit. Van egy most 31 éves srác akivel 2 éve találkoztam egy oldalon és még mindig sokat beszélünk.
2013. aug. 21. 22:30
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen azért erős pedofíliáról beszélni...

Azt is kalkuláld bele, hogy egész más lehet a világnézetetek, az érdeklődési körötök meg úgy egyáltalán minden ami most a neten még nem ütközik ki, de ha járnátok akkor igen!

2013. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát jó, csak nem tudok rá más szót mondani.

Nem akarok járni velük, csak beszélgetek. A szüleim ki is nyírnának, nem engednék meg, hogy találkozzunk.

2013. aug. 21. 22:34
 6/13 anonim válasza:

Szerintem ez nem gáz...

Nekem is volt, hogy úgymond véletlenszerűen ráírtam egy 30 éves ismerősömre, akit igazából nem is ismertem. :D Aztán egy csomót beszélgettünk, és tök jóba lettünk, de soha nem volt semmi olyasmi, hogy összejönnénk meg ilyenek, csak szimplán "barátok" voltunk. :D

16/L

2013. aug. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is sok jóval idősebb barátom volt ebben a korban, és a magamkorúakkal pedig egyáltaán nem jöttem ki... van ilyen
2013. aug. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nem baj, de azért valóban légy velük óvatos:) neten beszélgetni sokszor más. tudod más lehet valójában, mivel nincs személyes kontakt:)

azért a harmincasok már eléggé korosak lennének hozzád, az alatt még rendben.

nagyon légy óvatos arra kérlek, sose talizz akármelyikükkel, és ha vmelyikkel mégis, akkor csak is olyan helyen, ahol sok ember van, és ő menjen a te városodba, ne te hozzá, és még ha többször is taliztatok, akkor se menj a lakására.

nem akartam beleszólni, csak gondoltam leírtam:)

2013. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha csak beszélgettek az nem gáz. De tényleg ne találkozz velük!
2013. aug. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16 évesen 23 éves baràtom lett. A szüleim imàdtàk, a szexet nem siettette (én jobban... hormonok). Ma màr én vagyok 23 és 3 éves hàzasok vagyunk fél éves babàval. A volt osztàlytàrsaim, a korombeli sràcok még most kezdenek érni. Legalàbbis akiket ismerek. Velük biztos nem tudtam volna csalàdot alapítani ilyen koràn, hisz még a szülőknél laknak.
2013. aug. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!