Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a szüleim?

Miért ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés

sziasztok, azt vettem észre hogy egyre távolságtartóbbak velem.. nem is nagyon beszélgetek már el anyukámmal sem, nem érdeklik azok a dolgok amiket szeretek csinálni, nem kérdez felőlem, a "magánéletemről sem", csak kb recepteket beszélünk meg hogy miket főzzünk.. picit olyan mintha teher lennék már neki meg a nővéremmel, de nem mindig csak van hogy így érzem.. apukámmal meg semmilyen a kapcsolatom.. őt nem értem.. mintha le lenne ragadva az 5 éves énemnél.. most is csinál ilyeneket néha h dobj puszit apának, vagy mondja h ki vagy apának? mondjad h te vagy a mézes nemtom... meg a barátok és ismerősök előtt teszi a fejét fárasztó poénokkal azt hiszih vicces, és nekem sokszor szar kedvem van már emiatt, ettől az erőltetett jófejeskedéstől, meg a bnőim előtt is csinálja ezt és anyukám meg volt h le is cseszett h miért kell ilyen bunkónak lennem.. meg apukámmal nem tudok rendesen beszélni, nagyon szeretem sok mindent megtesz értünk, de ez a része zavar h am szinte nem is beszélek vele, mert tudom h nem lehet komolyan.. pl ha a suliról lenne vmi, akk ilyenek a téma h kapok e szerelmes levelet...


más bnőim apukái nem csinálják ezt igaz azoké kevésbé is törődnek velük, de én csak normálisan szeretnék beszélgetni a szüleimmel mert már elég idős vagyok..


mit lehetne tenni? vagy tényeg én vagyok itt a "hisztis"??

apukámnak csomószor jeleztem h az idiótaságot fejezze be, am nem szenilis ha vki erre gondolna, ő ilyen volt mindig is.. csak tök bűntudatom van h ilyeneket gondolok róla..


17L


2013. aug. 20. 11:18
 1/3 A kérdező kommentje:
meg anyukám az unokatestvéreimmel sokkal barátibban viselkedik, mindenféléről beszélget velük, főleg az idősebbikkel (lányok), többet komolyan mint velünk.. meg az idősebbiket nagyon "tiszteli", de persze ő már 26 éves, meg van gyereke akit agyon babusgat, szerintem ha nekem a tesómmal lesznek gyerekeink azokat nem fogja ennyire szeretni majd.. najó lehet h az hülyeség..
2013. aug. 20. 11:24
 2/3 anonim ***** válasza:

hát szerintem,kérdezd meg anyukádat,mért nem beszél veled olyan sokat,és lehet uncsitesóiddal igen mert lehet hogy keveset beszélnek (ezt nem tudom milyen messze laktok egymástól).apukád meg elég érdekes...az enyém ha itthon van akkor dolgozik a kertben és gyakran engem és a tesómat is kényszerít,hogy dolgozzunk.most nyár elején is 3hetet itthon volt és megint itthon lesz 2 hetet! :/

azt ajánlom mond meg apukádnak,hogy ezt ne csinálja a bnőd előtt,mert nem érzed jól miatta magad!lehet azért csinálja mert már (gondolom) lassan 18 leszel és érettségi,azt' kirepülsz...

2013. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szeretem őket, oké köszi!
2013. aug. 20. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!