Normális a párom?

Figyelt kérdés
Kint volt dolgozni külföldön, több százezer forintot keresett, és mikor hazajött azt mondta, hogy ő mindet el akarja szórni. Pedig mindketten munkanélküliek vagyunk itthon, és nincs pénzünk összeköltözni.. ő meg el akarja szórakozni a pénzt. 27 éves. szerintetek most ez normális?
2013. aug. 16. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem az.
2013. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Ő dolgozott meg érte, sajnos azt csinál vele, amit akar. Vagy nem sajnos. Azért azt nehezen tudom elképzelni, hogy egyikőtök sem talál munkát.
2013. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Az Ő keresete, az Ő dolga! Nem vagytok házasok, semmi közöd az Ő pénzéhez! Ennyi! Én egy nőnek sem engedem/engedtem meg hogy beleszóljon a pénzügyeimbe.
2013. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Úgy tűnik a szórakozás fontosabb, mint a közös élet, ami persze ennyi idősen még nem feltétlenül probléma.
2013. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Együtt éltek? Ha igen, akkor necces.

Ha nem, akkor szórja. Bár elég furcsa, hogy nem gondol a jövőre egy kicsit sem...

2013. aug. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokan mondják hogy Ő dolgozott meg érte..igen, én pont ezét is nem értem. Mert külföldön azért a 12 órás műszakok nem éppen cukrozott álmok, keményen kell érte gürizni ezért is nem értem hogy a kemény munkával szerzett pénzét miért akarja lehúzni csak így a retyón?! Mindegy, valószínűleg úgy is az lesz amit Ő akar.
2013. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég gyerekes lehet a gondolkodása. Úgy látszik, még nem nőtt fel
2013. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tény és való, hogy ő kereste meg, az ő dolga mire költi! De viszont másrészt nem normális főleg úgy, hogy itthon munkanélküliek vagytok mind ketten és összeakarnátok költözni...

27 éves létére elég gyerekes, én menekülnék tőle!!

2013. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!