Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek az alábbi listából...

Nektek az alábbi listából milyen fiú nevek tetszenek?

Figyelt kérdés
Vilmos , Maximilián (az egyik legszebb) , Krisztián , Julián , Norman , Emil , Alexander , Mihály , Krisztofer , Zászló , Gábriel , Zsombor , Benitó , Euszták , Krizsán , Lüszien

2013. aug. 10. 17:19
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

21:28 ja, elvileg mindenkinek más tetszik, de itt mégis szinte mindenkinek a Krisztián. Ez a furcsa. Kriszti...

Mitől lett ez ilyen népszerű újabban?

2013. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Krisztián tetszik egyedül.

Vilmos, Emil, Mihály, Zsombor semleges.


Maximilián, Krisztofer, Norman, Julián, Alexander nem tetszik.

zászló, Gábriel, Benitó, Krizsán, Lüszien felháborítóan nem tetszik...

2013. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha meg nézed a listán fel sorolt nevek közül egyedül az ami elfogadható meg a Zsombor. És ezért írja mindenki a Krisztiánt.
2013. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Ezen a kérdésen én is nevettem :D

A Vilmos, Krisztián, Emil, Zsombor, László elfogadható nekem, a többiről inkább nem szólok egy szót sem.

Érdekes, előttem egyébként valaki pontosan jól megfogalmazta, a Maximiliánról nekem is a (multi)milliomos szó ugrik be.

2013. aug. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. egyik se, ezek nem magyar nevek (vagy legalábbis többsége nem az). De ha választanom kell, egyedül a Zsombort tudom mondani.
2013. aug. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Én is írtam a Krisztiánt, viszont én csak a felsoroltak miatt, amúgy enm igazán tetszik, gyerekemnek pedig nem tudnám adni, mert üti a vezetéknévvel..


1.

2013. aug. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
89%

Alexander

Nem is olyan túl gyakori, meg jól is hangzik.:)

2013. aug. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Zsombort nagyon szeretem, az Emil is szép és még a Mihályt mondanám.. ami így kicsit komolynak, öregesnek tűnik de a becézései aranyosak, Misi, Misu.


(Benitóról nekem rögtön Mussolini jutott eszembe, haha)

2013. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
100%
euszták :DD miont a bátor a gyáva kutyában!XD bocsi... de ezek a nevek nekem annyira nem ha már választani kéne akkr talán a krisztiánt mondanám...
2013. aug. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
57%
Vilmos, Alexander és Zsombor.:)
2013. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!