Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tetszenek ezek a nevek?

Hogy tetszenek ezek a nevek?

Figyelt kérdés

Lilla, Kristóf?

vagy milyen nevek illenek szerintetek az "i" végződésű rövid vezetéknévhez? fiú lány egyaránt:) köszi


2013. júl. 29. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mindkét név jó.


Még esetleg: Marcell, Lénárd, Balázs. Nóra, Réka, Anna.

2013. júl. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az "i" végződés nem egyszerű, nálunk is ez a helyzet. Az "i" előtti betűt is figyelembe veszem, nálunk "bi" és Líviát akartam, de figyelembe véve a gyerekek fantáziáját és gonoszságát, nem szeretném ,ha bilinek csúfolnák. Szóval elég csak egybe olvasni, többször kimondani, és így eldönteni, hogy biztosan jól hangzik-e.
2013. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Viktória.
2013. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

#1-es: ezek közül nagyon tetszik az Anna :)


#2-es: ne haragudj meg de ezen jót mosolyogtam! nekünk "ki"-re végződik!

2013. júl. 29. 15:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Alapvetően mindkét név nagy eséllyel jól passzolhat i végződésű vezetéknévhez, de tényleg inkább az egész néven múlik. Egyébként nekem a Kristóf tetszik, a Lilla nem.
2013. júl. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem haragszom :-)Azért mosolyogtál, mert vicces, de ésszerű az eszmefuttatásom, vagy szerinted hülyeség?
2013. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Anna, Blanka, Andrea, Anita, Eszter.

Balázs, Kristóf, Gergő.

2013. júl. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, de szerintem a -ki végződéshez a Kristóf vagy Krisztián nem túl jó. Ki-kri egymás után.
2013. júl. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#2 -es teljesen igazad van, nem hülyeség!

igen, a Kristóftól azért tartok, mert hogy nem hangzik e furcsán a "ki"-- Kristóf,Krisztián? :S

2013. júl. 29. 15:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem tetszik. Rövid vezetéknévhez általában hosszabb keresztnév illik.
2013. júl. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!