Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes még képeket előhívatni?

Érdemes még képeket előhívatni?

Figyelt kérdés
Öt éve vagyunk házasok, anno nem olyan volt az esküvőm mint szerettem volna, de már mindegy, pénz szükében voltunk ezért mindenen spóroltunk.. Viszont akkor nem csináltattunk csak ötven képet, a többi dvd-n van elrakva, most az egyik barátnőm mutogatta az albumukat, és nekem rossz volt, hogy neki van nekem meg nincs. Nem gáz ha ennyi idő után mondom a férjemnek, hogy albumot szeretnék csinálni? Eddig sosem voltam a papírképek híve, de néha olyan jó lenne a gyerekeimmel lapozgatni, vagy később megmutatni majd ha lesznek unokáim, vagy csak a rokonoknak akiknek nincs dvd lejátszójuk. Szerintetek csináljak, vagy a mai modern világban elég a dvd?
2013. aug. 9. 15:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Elviszed egy digitális nyomdába és kinyomtatják a képeket fényes offszet papírra, az olyan mintha elő lenne hívva, és lehet belőle könyvet is köttetni.
2013. aug. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem csak azért akarok, mert másnak van, csak belegondoltam, hogy 10-15 év múlva vagy később a dvd is kimegy a divatból és akkor mégis az unokáim, hogyan nézik majd meg a nagyit meg a papát. Jó lenne, ha ez az emlék később is mindenki láthatna, csak akkor elég drága volt a fotós, és nem akartunk további súlyos tízezreket, pár képért, de most nézegettem ezt a rossmanost, és kb. 500 képet megcsinálnak annyiért amit mi anno az ötvenért kifizettünk, úgyhogy szerintem belevágok. Nekem is nagyon jó fellapozni egy régi albumot, vagy csak nézegetni a képeket, és szerintem ezzel nem lövök bakot. CSak a rokonságban sokan úgy vannak vele, hogy minek az ha van dvd, tök felesleges csak pénzkidobás, de én más véleményen vagyok.
2013. aug. 10. 08:50
 13/14 anonim ***** válasza:
Mindenképp hívasd elő és csinálj albumot. A dvd-t pár év múlva nem fogja olvasni a gép. Ezen parázok én is hogyan tudnám tartósan elraktározni a digitális képeket hogy pl 50év múlva a fiam is megnézhesse őket.
2013. aug. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Persze, hogy csináld meg, ha akarod!

Csak ezt nem értettem: " az egyik barátnőm mutogatta az albumukat, és nekem rossz volt, hogy neki van nekem meg nincs"

De hát Neked is van 50 képből albumod, nem?...

2013. dec. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!