Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes még képeket előhívatni?

Érdemes még képeket előhívatni?

Figyelt kérdés
Öt éve vagyunk házasok, anno nem olyan volt az esküvőm mint szerettem volna, de már mindegy, pénz szükében voltunk ezért mindenen spóroltunk.. Viszont akkor nem csináltattunk csak ötven képet, a többi dvd-n van elrakva, most az egyik barátnőm mutogatta az albumukat, és nekem rossz volt, hogy neki van nekem meg nincs. Nem gáz ha ennyi idő után mondom a férjemnek, hogy albumot szeretnék csinálni? Eddig sosem voltam a papírképek híve, de néha olyan jó lenne a gyerekeimmel lapozgatni, vagy később megmutatni majd ha lesznek unokáim, vagy csak a rokonoknak akiknek nincs dvd lejátszójuk. Szerintetek csináljak, vagy a mai modern világban elég a dvd?
2013. aug. 9. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet maradi vagyok, de én is a papírképet az albumot szeretem, annak van egy hangulata számomra
2013. aug. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy késő.
2013. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

én is jobban szeretem a papirképeket. rengeteg képet megtartunk mert elfér a gépen. de ezek csak gyülnek és alig lehet átnézni öket de nincs szivünk kitörölni hsiz mindegyik oylan jo.

na erre tök jo a kézzel fogható album, mert oda csak tényleg a legeslegfontosabb képeket hivatom elö és azt hangulatosabb nézegetni.

2013. aug. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én jobban szeretem a papírképeket!
2013. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Erdemes, ha a regi, hagyomanyos kepekhez ragaszkodsz.

Viszont, ha a kepeken bizonyos valtoztatasokat akarsz eszkozolni, akkor a digitalis kepkidolgozas a celravezetobb.

Ne feledd, hogy ha a negativ kep tonkremegy, akkor kicsi az eselyed, arra, hogy reprodukald kepeid, ha mondjuk a mar meglevok serultek, fakultak.

Ha veszel otthonra egy szines nyomtatot, mely fotonyomtatasra is alkalmas, akkor lehet, hogy megkedveled az ujabb technologiat. Nyomtatas utan ugyanugy keszithetsz albumokat.

2013. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csinalj pairkepeket. Mobilabb, konnyu elovenni, nem kell a vendegeidet a tv es a dvd lejatszo ele szogelned. Rajta.
2013. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha valahogy számítógépre tudod juttatni a képeket, akkor a rossmannál van fótószolgálat. Az alapár mellett (kb. 450 ft) a képek darabját előhívják kb. 22 forintért.
2013. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A dvd-s változat könnyebben elvész... A papír meg megmarad, ha nem jön árvíz/tűzvész...

De csak azért csinálni, mert másnak is van... Ez a baj a mai házasságokkal, csak a külsőségek fontosak...


Ha te szeretnél, akkor érdemes előhívatni. Ha csak a barátnőknek való mutogatásra lenne, azt nevetségesnek tartom...

2013. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Dehogy késő!! :) én is sokkal jobban szeretem a papír-képet, mert ugye a kézzel foghatóság nekem jó érzés:)
2013. aug. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én inkább papírkép párti vagyok. Jobb nézegetni egy olyat, ami kézzel fogható, mint a tv-t, vagy a számítógépet nézni az ismerősökkel. Ha nézik, nekem mindig olyan érzésem van, hogy közelebb kerülnek a rokonok egymáshoz. Valahogy jobb a hangulat és kézről-kézre járnak a képek, közben meg megy a beszéd. Tv-n meg olyan snassz, unalmas az egész. Van egy ember, aki nyomkodja a távirányító gombját és kész. Szóval egyértelműen csináltass, mert megéri. Lehet, hogy nem most, az is lehet, hogy csak 20 év múlva, de lesz haszna.


22/f

2013. aug. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!