Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolat vagy az eddigi...

Párkapcsolat vagy az eddigi életem?

Figyelt kérdés

Röviden leírom, hogy ne raboljam az időtöket.


Régebben párkapcsolatra vágytam.


De amit a lányoktól kaptam később... azokat az érzéseket sajnos nem lehet pozitív jelzővel illetni.


Sok idő eltelt míg hozzászoktam ehhez, és szép fokozatosan megerősödtem lelkileg (és fizikailag), viszont nem érzem szükségességét egy párkapcsolatnak, azon okból kifolyólag, hogy nem szeretnék megint visszakerülni a régebbi állapotomba.

Hogy testileg és lelkileg is tönkre menjek újra.


Viszont az élet sajnos ironikus. Megismertem egy lányt, és kölcsönös lenne a dolog. Legalábbis úgy néz ki...


De nagyon félek egy kapcsolattól, mert attól úgy érzem instabillá válnék és könnyen sebezhetővé. (azzal, hogy kiadom magam, az érzéseimet, amivel később visszaélhetnek, bánthatnak)


Már hozzászoktam hogy nem engedek senkit sem közel magamhoz, így bántani sem tudnak lelkileg. (érzékenyebb pasi vagyok)


Hasonló esetben hogyan választanátok?


2013. aug. 9. 11:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

ezek nem olyan nagy teljesíthetetlen elvárások a másik felé.


viszont az jó ha tisztázod hogy neked fontos.

2013. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

a másik hogy igazad van ezek mind pozitiv dolgok.

ha valakinek a pozitiv dolgaid problémák...


nos ekkor tényleg el kell gondolkodni nem most kell e menekülőre fogni.


de ha rendes lányt találsz akkor meg kár lenne elengedni ezért kell megismerni

2013. aug. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

De azért vigyázz ezzel a határozottsággal, ne es lá a ló másik oldalráa:

pl.


"Pofa be és csókolj! Pucsits r i b a n c!"


Ez szerintem már tul erős lenne macso ide vagy od.

2013. aug. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!