Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért megint én vagyok a...

Most miért megint én vagyok a bunkó? Miért nem lehet békén hagyni?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap lesérültem (eléggé bevertem a bokámat és felvan dagadva) amúgy is rosszul vagyok ma. egésznap feküdtem. 2 napja nem fésülködtem, a sminkem szét folyva mert nem tudok ráállni a lábamra. meg ilyen xxl pólóba ülök itthon.

és apámhoz jött valami haverja és utoljára kiskoromban látott állítólag és mondja apám, hogy menjek ki köszönjek aztán sz artam rá nem mentem ki. aztán megint mondja, hogy menjek ki és akkor se mentem és behozta ezt a nyomorék embert a szobába, ahol feküdtem félholtan kb és a fejemre húztam a taakrót, hpgy hagyjon békén. erre az a f asz elkezdett nekem flegmáskodni, hogy jéé fekete a hajad? azthittem szőke. meg ilyen sz ar vicceket mondott, meg megjegyezte a körmömre (piros) amivel fogtam a takarót hogyan néz ki. meg leakarta rólam vagy apám vagy ez a nemtom ki szedni a takarót és mivel nem tudok uralkodni magamon elkezdtem vele orditozni, hogy na most takarodjál innen ki a pi csába. aztán megszólal, hogy nemtudtam hogy tegeződünk erre még idegesebb lettem és végül sikerült ki üldöznöm.


de most ez mimár hogy tök idegen idejön bepofátlankodik a szobámba mikor világosan megmondom hogy nem akarok vele találkozni aztán még neki áll oltani?


aztán elment és most meg apámnak az a baja, hogy leégettem msot hogy lehetek ilyern bunkó másokkal.

most komolyan velem van a baj?


2013. júl. 31. 22:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
49%

"ő rendezte a jeéenetet, ő jött be és zaklatott"

És gondolod, hogy akkor is ugyanez ment volna, ha esetleg kinyögsz annyit, hogy "szia, bocsi hogy nem mentem ki köszönni, de nem érzem jól magam", vagy valami hasonlót? Sajnálom, hogy ki kell ábrándítsalak, de a "zaklatást" (én ezt se nevezném így) is te provokáltad ki saját magadnak azzal, amit és ahogy tettél!

2013. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ja, és jobbulást a bokádnak! :)
2013. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

köszi.

de amúgy mindig is ilyen lobbanékony voltam és nagyon hamar ideges tudok lenni, és ha egyszer ideges vagyok akkor nincs megállás és apám tudja pontosan ezt...

2013. júl. 31. 22:20
 14/22 anonim ***** válasza:
42%
Egyikőtök sem viselkedett normálisan.
2013. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
64%

Hát, az egy dolog, hogy ilyen lobbanékony vagy... ha valaki ilyen természetű, akkor az a legjobb, hogy meg kell próbálni elkerülni a hasonló helyzeteket. De azt nem úgy lehet, hogy senki ne szóljon hozzád! Hidd el, erről a módszerről minél előbb leszoksz, annál jobb, mert egy ilyen összezörrenésnél sokkal komolyabb gondok is lehetnek egy-egy hasonló helyzetből.

Ezeket úgy tudod kikerülni, hogy ha már egyszer apukád szól, kétszer is, ugyan menj már ki köszönni a vendégnek (az lenne a legjobb, ha ezt magadtól is megtennéd, mégiscsak alapvető illem dolga), és akkor ő sem fog később bejönni, hogy zaklasson, illetve te sem húzod fel magad.

2013. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
52%

Még jó,hogy nem te vagy a lányom,mert 2 nagy büdös pofon kisérte volna a lobbanékonyságodat:)

32/N

2013. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
62%
De most megint nem értelek, oké h lobbanékony vagy, de a 16os válaszolót mért idiótázod le??? 32 éves több dolgot megélt, mint te, sokkal többet tapasztalta az életet. Itt igazän visszafoghatnád magad, ha már a lobbanékonyság a gond. És a pofonnal kapcs még annyi, hogy én nem ilyen dolgokért kaptam pofonokat, mai napig emlékszem mindegyikre, meg is tanultam a leckét. Ne hibáztasd a szüleid, örülj, hogy van kinek bemennie hozzád, én mindent megadnék, hogy apukám bejöhessen az ajton, akár ismerőssel akár egyedül, akár szét lenne kenve a smink és borzos lennék..de már nem jöhet :( Ugyhogy értékeld és szeresd őket!
2013. júl. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
17/L voltam :)
2013. júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem teljesen igazad van. Ha BÁRKI bepofátlankodik a szobámba, anélkül hogy behívtam volna, és még megjegyzéseket is tesz, úgy vágom ki hogy a lába nem éri a földet. Apád pedig egy primitív tahó, ha annyit nem képes megérteni, hogy a lányának szüksége van a saját terére, ahová nem kényszeríthet be senkit, még azzal az indokkal sem hogy az ő háza. Alap emberi kulturáltság, hogy ha valaki egyedül akar lenni, nem erőltetem jópofizásra senkivel. Ha már egyesek képesek a korral dobálózni, akkor inkább arra gondoljanak, hogy a felnőtt apádnak lehetett volna ennyi józan belátása.
2013. aug. 1. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
76%

Tipikus hp. Mindenki hüle, mindenki köcsög, miközben a leg alapvetőbb normális emberi kommunikációra sem vagy képes, hogy köszönj apád vendégének.


Dagadt bokával az ágyba brunyálsz? Ki tudsz sántikálni a mosdóba? Na, akkor nehogy már ne tudj felkelni, megmosakodni, fésülködni, rendbe szedni magad.


Félholt. Ja. Agyilag.

2013. aug. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!