Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért megint én vagyok a...

Most miért megint én vagyok a bunkó? Miért nem lehet békén hagyni?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap lesérültem (eléggé bevertem a bokámat és felvan dagadva) amúgy is rosszul vagyok ma. egésznap feküdtem. 2 napja nem fésülködtem, a sminkem szét folyva mert nem tudok ráállni a lábamra. meg ilyen xxl pólóba ülök itthon.

és apámhoz jött valami haverja és utoljára kiskoromban látott állítólag és mondja apám, hogy menjek ki köszönjek aztán sz artam rá nem mentem ki. aztán megint mondja, hogy menjek ki és akkor se mentem és behozta ezt a nyomorék embert a szobába, ahol feküdtem félholtan kb és a fejemre húztam a taakrót, hpgy hagyjon békén. erre az a f asz elkezdett nekem flegmáskodni, hogy jéé fekete a hajad? azthittem szőke. meg ilyen sz ar vicceket mondott, meg megjegyezte a körmömre (piros) amivel fogtam a takarót hogyan néz ki. meg leakarta rólam vagy apám vagy ez a nemtom ki szedni a takarót és mivel nem tudok uralkodni magamon elkezdtem vele orditozni, hogy na most takarodjál innen ki a pi csába. aztán megszólal, hogy nemtudtam hogy tegeződünk erre még idegesebb lettem és végül sikerült ki üldöznöm.


de most ez mimár hogy tök idegen idejön bepofátlankodik a szobámba mikor világosan megmondom hogy nem akarok vele találkozni aztán még neki áll oltani?


aztán elment és most meg apámnak az a baja, hogy leégettem msot hogy lehetek ilyern bunkó másokkal.

most komolyan velem van a baj?


2013. júl. 31. 22:00
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
18/L
2013. júl. 31. 22:00
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
Elég primitív apád is meg a haverja is. nyugodtan megmondhatod neki, hogy én üzenem! (Pontozzatok le)!
2013. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
50%
Igen, veled van a baj.
2013. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
#3 mert?
2013. júl. 31. 22:09
 5/22 anonim ***** válasza:
59%

Igen, komolyan te vagy a bunkó. Ha fáj a lábad, ha nem, alapvető, hogy ha vendég érkezik, akkor legalább köszön neki az ember. Akkor is, ha nem kifejezetten hozzád jött, hanem szüleidhez, tesódhoz, stb.

Az már alapjáraton kínos, ha a vendégnek kell bemennie valamelyik családtaghoz köszönni, mert ő ezt külön kérésre sem méltóztatja megtenni, az meg pláne, ha az illető családtag ilyen alpári módon viselkedik!

Az egy dolog, hogy te nem érzed jól magad, vagy nem vagy szociális hangulatban, vagy mittomén, de néha próbáld nem csak magadat sajnáltatni, hanem belegondolni, hogy mások vajon mit gondolhatnak rólad! Jelen esetben vajon apukád barátjának vajon hogy eshetett a jelenet, amit rendeztél?

2013. júl. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

Túlreagálod..18 évesen miért nem tudsz magadon uralkodni? Megértem, h nem akartál kimenni, meg apukádnak sem kellett vna bevinnie azt a valakit, de ha már ott volt, akkor elmondhattad vna h mi történt es miert nem akartál kimenni...elküldted a p.....ba? Emiatt tényleg szégyenkedhet apukád...kicsit gondolkozz szerintem, mielőtt cselekszel...

Szép estét, ne légy ideges!

2013. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
ő rendezte a jeéenetet, ő jött be és zaklatott
2013. júl. 31. 22:11
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
miert teszel fel kerdest ha megvagy gyozodve az igazadrol?:)
2013. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%
de miért nyomorékozod le? És elküldöd a jóneveltbe? Oké, hogy nem kellett vna bemennie, de túlzásba viszed...ne haragudj,nem bántásként irom, de nőj fel minnél hamarabb! Az élet kemény, ennél sokkal nehezebb dolgokat kell majd megoldanod. Mondom ezt ugy, hogy magam is csak 17 éves vagyok, de tapasztalom már.
2013. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem már keltett fel az apám barátja,miközben én pizsiben aludtam. Én is kiakadtam de azért nem ordítoztam vele. Túl reagáltad,de apád is hibázott
2013. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!