Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 családnak közös albérlet?

3 családnak közös albérlet?

Figyelt kérdés

Szeretnénk valami olcsó, de kényelemes megoldást. 10-en vagyunk: mi négyen, a bátyámék négyen, és a szüleink. A gyerekek 2-15 évesek. Szeretnénk közösen bérelni egy házat.

Szerintetek megvalósitható, és olcsóbban kijönnénk-e, mintha mindenki külön megy albérletbe?


2013. júl. 31. 16:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt dolog, hogy anyámmal, gyerekeimmel közösen béreljek albérletet. Pár nap múlva egymása idegeire mennénk.

Jó szeretni a családtagokat, de legalább annyi távolság legyen köztünk, hogy papucsban ne tudjanak átjönni.

Jobb messziről szeretni, mint közelről gyűlölködni.

2013. júl. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 i hate this world ***** válasza:
hmm..szerintem ezt felejtsétek el.
2013. júl. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Max ha 3 szintes házat vesztek. Albérletről nem is hallottam még ekkorába. Annak aztán borsós ára van..:/

Viszont én sem ajánlom annyira, hogy összeköltözzetek, mivel TÉNYLEG sok vita lenne...

Max ha vesztek egy tanyát amin három ház van, na akkor már ott el tudtok lenni, de 10m-en belül tuti egymás agyára mennétek

2013. júl. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, meggyőztetek, hogy baromság.
2013. aug. 1. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!