Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S! Lehet ilynkor kapni...

S. O. S! Lehet ilynkor kapni cserepes gerberát a virágárusoknál?

Figyelt kérdés
Ilyen virágot szeretnék anyunak szülinapjára, de most jutott eszembe, lehet hogy már ilyenkor nem is árulnak! Szerinetek van? Ti láttatok?
2013. júl. 24. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:

És ha nem, akkor mi van? Bemégy a virágboltba és veszel neki valamilyen szép virágot, amilyet éppen árulnak. Nem olyan bonyolult ez.

Azt meg én hiába mondom, hogy nálunk lehet kapni, ha te az ország másik végében élsz és ott éppen nem lehet kapni.

2013. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy általánosságban kérdezem! Mert több boltba is hajlandó vagyok elmenni!
2013. júl. 24. 15:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt meg is veheted:

[link]

2013. júl. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nagyobb virágboltokban lehet, hogy kapsz, de tény, hogy mivel nincs szezonja, így nehéz lesz.
2013. júl. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy terveztem, először a kisebb virágboltokba nézek be, hogy így támogassam őket. A 2. boltban találtam is, de nem voltak olyan szépek, meg én nem is olya, kerestem, amik ott voltak. De találtam egy szép virágot, begóniát, és inkább azt vettem meg. Igaz, drágább volt, de belefér. :)
2013. júl. 24. 17:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Tesco újságban láttam, mint ajánlat-holnap biztos lesz. :)
2013. júl. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!