Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatai vannak...

Milyen tapasztalatai vannak annak akinek a barátjuk/férjük török?

Figyelt kérdés
Kinn éltek vele, vagy ő költözött ide? Mennyiben más habitusúak, mint a magyarok? Működhet ez hosszabb távon? Tényleg "kikacsintgatósak"?(Tudom nem szabad általánosítani, de biztosan vannak eltérések, és kíváncsi vagyok nagyon)
2009. okt. 20. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Ismerek egy családot, török férfi, magyar nő, aranyos gyerek. Jól vannak egymással, csak a férfi nem nagyon kap munkát. Nem is nagyon tud magyarul, angolul beszélnek egymással.Így a gyerek még csak kisiskolás, de már három nyelven beszél. Végül is, nem attól van ez, hogy török, hanem egy jó lelkű és művész forma ember.
2009. okt. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem lehet így álltalánositani ebből nem derül ki semmi.
2009. okt. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Én münchenben élek, 3 nagyon kedves török barátom is van idekint. Mindhárom iszonyatosan rendes, kedves, udvarias, előzékeny srác. Több mint egy éve ismerem őket, ennyi idő alatt kiderült volna, ha csak szerepet játszanak. Persze ez nem az összes török pasi. Azért remélem segítettem.
2009. okt. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

értem, és köszönöm az eddigi válaszokat, természetesen jöhet még több hozzászólás!:)

a helyzet az, hogy ha komolyabbra fordulnak a dolgok, valószínűleg én költöznék, mert neki kinn cége van már,én itthon tanulok egyetemen(amiből viszont korántsem biztos, hogy meg tudok élni)vannak félelmeim, hogy idegen országban, kvázi idegen emberrel éljek(mert ugye lakva ismered meg a másikat úgy rendesen), és csak angolul tudok, tehát kinn nem biztos, hogy kapok bárminemű munkát.Más is volt már hasonló cipőben? Meg lehet ezt oldani?

2009. okt. 20. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Igaz nem török, de külföldi a görög és a szlovák is.

Akiket én ismerek jó, kiegyensúlyozott házasságban élnek Magyarországon, csak munka szempontjából nagyon nehéz itt nekik, pedig beszélnek magyarul.

Általánosítani nem lehet. Az, hogy hosszabb távon működik e, az csakis azon a két félen múlik, jelen esetben Rajtad és Rajta.

Az meg szerintem mindenhol igaz, magyarokra is, hogy főleg ha ő maga nem olyan jellem, akkor nem fog más irányba kacsingatni, csak ha megromlott a kapcsolat. Viszonzott önzetlen szeretet és bizalom nélkül nem fog menni.

2009. okt. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha eléggé szereted, és ha nagyobb benned a kalandvágy, mint a létbiztonság óhajtása, akkor mondj igent. De csakis úgy tedd ezt, hogy gondolatban felvállalod azt a vállrándítást, és azt az önálló döntést, amivel haza lehet jönni, ha nem sikerül.
2009. okt. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!