Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben jogos az utálat?

Ilyen esetben jogos az utálat?

Figyelt kérdés

Keresztanyámékról van szó, még kimondani is rossz ezt a jelzőt

Nagyon link mindkét ember, a nő most 46 éves egész életében nem dolgozott csak 7,5-8 évet, rájött hogy Ő madamnak született és neki sértés ha dolgozni kéne menni, ott van a hapsi ő csak 42 éves de valahogy kibújt a munka alól már fiatalon, jelenleg is rokkantként van számon tartva, viszont kutya baja bármikor munkába állítható, az asszony szintén ki kuncsorogta valahogy a táppénzt vagy rokkant ellátást, nem tudom pontosan hogy van ez

A lányuk nettó 80 valahány ezer ft-jából élnek 4-en, mert ott van egy szintén dolgozni nem akaró 22 éves srác


Mióta felnőttem ez megy, olyan mocskos zsidók hogy azt nem lehet elmondani, egész nap döglenek nem egyszer ránk kiabálták hogy nálunk milyen élet van, mi nem tudjuk milyen a szegénység, erre Apu addig tűrte míg nem leordította őket hogy, De b*sszátok meg a fajtátok ha megmozdulnátok a munkáért nem döglenétek a saját sz*rotok alatt

Én most megfogadtam hogy ha valamilyen szerencse folytán meghalna valamelyik, nem fogok menni a temetésre mert legszívesebben leköpném őket ott is

23/F


2013. júl. 18. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Nem jogos. Nincs hozzá jogod. Véleményed, véleményetek lehet, amivel a leírtak alapján egyet értek. A szóhasználat és az utálat benneteket minősít. Nem kell egyszerűen velük foglalkozni. Attól, hogy rokonok vagy keresztszülők, nem törvény velük találkozni, tartani a kapcsolatot.
2013. júl. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Undorító a hozzáállásod.

Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja. Ez lehet neked szimpatikus is meg nem szimpatikus is. De elítélni őket...

Ha nem tetszik, amit csinálnak, akkor ne foglalkozz velük. Nem kényszerít senki arra, hogy beszélj velük, látogasd őket vagy minősítsd az életüket. A saját életedet mérgezed ezzel a gyűlölködéssel.

Nem hiszem, hogy semmi más nincs az életedben, amire ezt a sok energiát fordíthatnád.

2013. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. válaszoló tökéletesen leírta az én véleményem is. Ment neki a zöld pacsi.
2013. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, igazuk van. Meg az, hogy 23évesen itt vársz megerősítést, hogy jogosan utálod-e fél világot, az megintcsak gáz. Ő dolguk, lehet hogy ha abban a családban lennék, én sem nézném jó szemmel, de amit te csinálsz, az legalább annyira "gáz". Szégyelld magad.
2013. júl. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát elég gázok. De szerintem csak akkor lenne jogos az utálat, ha rajtatok élősködnének.
2013. júl. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!