Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egyes nők...

Miért van az hogy egyes nők eltiltják szinte férjüket a szüleitől/ testvéreitől?

Figyelt kérdés

gondolok itt azokra akik együtt vannak pl 5éve, együtt laknak esetleg van gyerek, nyilván ez lett a családja! De mi vezeti rá a nőt hogy eltiltsa szinte a férjét a szüleitől?

Tegyük fel mehet 3 havonta 1szer és mondjuk 3órát tölthet a szüleinél és ha nem ér haza esetleg kizárja, vagy nem aludhat a háló szobába?

Ráadásul a nő szüleihez mindennap, vagy másnap mennek! Mi az oka ennek?


2013. júl. 18. 10:34
 1/5 yuda ***** válasza:
100%

Közvetlen rokonságomban volt egy ilyen példa. Természetesen csodálkoztunk, kiakadtunk ezen, de valami olyan magyarázat volt valójában, hogy a lánynak derogáltak a fiú szülei, pontosabban csak az édesanyja élt és szégyelte, taszította, ezért a fiúnak kezdettől fogva megmondta, hogy nem találkozhat az anyjával, testvéreivel se nagyon.

Válaszút elé állította, vagy ők, vagy én. :D

Tipikus zsarolás.

Érdekes módon, a fiú ebbe belement. Miért?

Biztosan nem tudhatom, csak tippelek.

-szerelmes volt a lányba elvakultan,

-esetleg egy olyan szintű jómódban éltek, ami nem az ő közege volt alapból és ez tetszett neki. Így feláldozta a rokonságát, és övé lett.

2013. júl. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még ilyet nem tapasztaltam!
2013. júl. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen durva szinten nálunk nincs ez,de valamilyen szinten én is jobb szeretem ha nem találkoznak sokat,így havi kétszer megyünk 2-3 órára a szüleihez.

Rossz hatással vannak rá,elveszik az életkedvét is,csak a panaszkodás van.Ha nem látja őket,jobb a kedve is.

(hozzáteszem,én szüleimhez sem megyünk gyakrabban)

N

2013. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még ilyet nem láttam, egyes nőknél, de még egy nőnél sem. Sajnos így nem is igazán lehet válaszolni, milyen okok lehetnek a háttérben, simán féltékenység, esetleg régi, el nem mondott sérelem, vagy valami más.
2013. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sajnos én is hallottam és tudok ilyenről. Ez már beteges féltékenység! Mielőtt hozzáment tudhatta volna a nő, hogy a férjének szülei is vannak. Milyen ember az, akinek meg lehet tiltani ill. el lehet tiltani a családjától. Ha neki nem tetszik, hát maradjon otthon, de ha az ő családjáról lenne szó, nem biztos, hogy örömmel fogadná a tiltást. Egyébként is, mi egy feleség, KAPITÁNY! Azért kellett csak egy férj, hogy legyen kinek parancsolnia!!!!!!!
2015. jan. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!