Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, de megpróbálom érthetően összefoglalni a helyzetet.


Van egy lány, akivel már évek óta nagyon jó barátok vagyunk. Állítása szerint én vagyok a legjobb fiú barátja, nekem ő meg a legjobb lány barátom. De már egy ideje elkezdtem többet érezni iránta. Bár nem tudom pontosan mi az, amit érzek, egyszerűen csak annyi, hogy nagyon jól érzem magam vele, és ha tehetném állandóan vele lennék. Mindig, csak vele. De mondjuk nem érzek vágyat rá, hogy megcsókoljam vagy ilyesmi. Szóval nem tudom, hogy ez nagyon jó barátság-e vagy szerelem. De mondjuk szívesen összebújnék vele, vagy átölelném.

Tudom, hogy nem vagyok az esete, hogy férfiként nem jövök be neki. De én valahogy nem tudom mással elképzelni az életem, azt érzem, hogy ő a tökéletes számomra, annyira összeillünk. Órákig tudunk beszélgetni, nevetni, nagyon jó vele.


Mondjam el neki, amit érzek? Lenne értelme, ha úgyis tudom, hogy csak barátként tekint rám? Nem rontaná el ez a barátságunkat?


Tudom, hogy nagyon zavaros ez az egész, de nagyon megköszönném, ha adnátok valamilyen tanácsot.


25/F


2013. júl. 17. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit veszítened, lehet, hogy ő is így érez, csak ő sem meri elmondani. Haragudni biztosan nem fog, ha értelmes lány.
2013. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Előző válaszadónak igaza van! :) Mondd el neki mert nehéz úgy lenni mellette hogy nem mondod el neki! Nem akarlak félénkíteni de viszont az is előfordulhat hogy miután elmondtad neki utána kellemetlenü fogja magát érezni melletted azzal a tudattal, hogy te akarnál többet viszont ő nem! :/ (bocsi nem tudtam jobban megfogalmazni!) De a barátság biztos megmarad ha erős de még jobbra is fordulhat a dolog :)


18L

2013. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 15 évvel több vagyok, mint Te, de az én életemben is van egy ilyen barát. Én elmondtam neki, hogy mit érzek, aztán átcsapott a barátság szerelembe, de vége lett egy év után. Engem borzasztóan megviselt a szakítás,(szerintem őt is) de eltelt néhány hónap, és mondhatom, hogy ugyanolyan jó a kapcsolatunk, mint a szerelmes korszak előtt volt.
2013. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, hogy a kérdésedre is válaszoljak, szóval én felfedném a lapjaimat...
2013. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!