Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet anyukámmal? 11L

Mi lehet anyukámmal? 11L

Figyelt kérdés
Ma reggel elment, és nem jött még haza:( A telefont sem veszi fel:( Roncsderbire ment egyedül és nagyon félek hogy valami baja lett. :(((
2013. júl. 14. 19:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem régen én is ilyen voltam. Alig bírtam magammal, mikor nem jött haza időben, vmelyik családtagom.

De nyugodj meg, biztos most már hamarosan haza ér! :)

2013. júl. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
vagy már otthon is van! :)))
2013. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

biztosan nincs semmi baj :)

velem is volt már ilyesmi bár nem nem sok idő volt, tavaly nyáron hatalmas vihar volt akkora széllel hogy a fa is ketté hasadt velünk szembe meg ömlött az eső.. anyum nem tudott hazajönni igy apum ment el kocsival érte kb 15 perc alatt megjárja ilyenkor, de akkor vagy másfél órát késtek már, én is aggódtam hogy mi lehet, mert ekkora viharba nem a legjobb vezetni, de aztán kiderült hogy belement valamibe és defektet kapott

2013. júl. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Tegnap este fél 10 óra körül jött haza:D Összefutott pár ismerőssel a telefonját meg az autóban hagyta:)
2013. júl. 15. 10:08
 25/26 anonim ***** válasza:
:)
2013. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Na mondtam én, hogy összefutott valakivel :)

Sose félj, anyukád tud magára vigyázni. Megkérheted esetleg, hogy legközelebb ügyeljen arra, hogy nála legyen a telefonja, mert nagyon rossz érzés volt aggódnotok érte.

2013. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!