Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki féltékeny volt, járt már így?

Aki féltékeny volt, járt már így?

Figyelt kérdés

Párommal (sajnos) többet beszélgettünk a kapcsolatunk elején a múltról, mint kellett volna. Bennem ez amolyan féltékenységet keltett. Néha össze is vesztünk. Beképzeltem magamnak hülyeségeket.

Egyszer mesélte, hogy volt nyaralni a tengerparton, és hogy nagyon szép vidék, jövőre elmegyünk oda együtt. Kérdeztem, hogy kivel volt ott, és kiderült, hogy egy csajjal. Felkaptam a vizet, hogy nehogy már engem is ugyan oda vigyen. Állítólag nem volt köztük semmi, és nem is alakult ki kapcsolat, mert a nyaralás elején össze is vesztek. Viszont a csaj mióta együtt vagyunk, felhívta telefonon. Ideges voltam, hogy minek zaklatja, mit akarhat. Féltékeny lettem rá ismeretlenül. Tegnap elmentünk a párommal moziba. Álltunk a mozi előtt, erre megszólalt a párom, hogy ott van az a csaj pár méterrel tőlünk. Megnéztem ki az, majd mondtam a páromnak, hogy milyen buta voltam, hogy emiatt a nő miatt veszekedtünk, és mondtam neki azt is, hogy most már nevetek magamon. Ő pedig azt válaszolta, hogy hát vannak az ember életében tévedések, és a többi exe miatt is megnyugodhatok, mert nem véletlenül van velem, és alapított velem családot. Mondtam neki én is, hogy nekem is vannak hasonló pacákok a múltból, akiket ha látok, nem értem, hogy tudtam vele szóba állni. Most egy kicsit jobban is érzem magam, mert a nulla önbizalmam meglendült egy kicsit.

Járt így már más is?



2013. júl. 14. 07:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

8-as

"Mivel a páromnak változott a mentalitása, lenyugodott, sok mostanában a stressz, forrott bennem a düh hogy az exekkel milyen jól szórakozott, velem meg hát... alig."


Igen, ez a helyzet nálunk is. Lenyugodott, már nem olyan életet él, mint régen, már nem csavarog. Sajnos voltam olyan buta, hogy egy idő után már kérdezgettem is, mert ahogy beszélt a múltról, kíváncsibb lettem. Aztán voltak dolgok, amitől nem éreztem túl jól magam. Még akad egy két tüske, de igyekszem elfelejteni. Dolgozom rajta.


10-es

Igazából még csak egy baráti körben voltak, mikor elmentek együtt nyaralni, többen, baráti társasággal együtt, és már az első este azon kaptak össze, hogy a csaj sms-t írogatott a exének, meg elvonult telefonálgatni a fürdőszobába, és azt hazudta, hogy az apjával beszélgetett. Persze a hülye is rájött volna, hogy hazudik. Előtte meg hetekig szidta a volt párját, hogy megverte, azért szakítottak, mert egy szadista állat. A párom meg dühös lett, hogy ápolgatja a lelkét, ő pedig ilyet tesz.

Sajnos az volt a baj, hogy én is így gondolkodtam, ahogy Te leírtad. Én is azt hittem, hogy "na peeerszeee, nem volt semmi!" Viszont most már, hogy láttam szegénykét, hát nem az a fajta, akit bárki is (jobb képű, mint a pasim) rommá akarna k...ni a parton. De még ha úgy is lett volna, semmi közöm hozzá, hiszen engem nem ismert még akkor. Csak az lenne valóban a gáz, hogy ha volt köztük valami, és engem is oda vinne nyaralni.

2013. júl. 14. 15:32
 12/12 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel, hogy hiába rondább nálad valaki, ha belülről sokkal vonzóbb a személyisége mint a tiéd. Szóval azzal, hogy leírtad hogy megnyugodtál egy kicsit mert nem cicababa az exe, azzal olyan, mintha azt hinnéd hogy a párod a külsőt nézi...

És ez az egyáltalán nem jobb nálam kifejezés... attól hogy külsőre nem szebb még tévedhetsz "hatalmasat". Viszont más szempontból nézve tényleg egyenlő mindenki, de akkor te sem vagy jobb az exénél.

Lényeg a lényeg, téged szeret (reméljük nem a külsőd miatt) és kész.

2013. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!