Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családotok létminimum...

A családotok létminimum felett él?

Figyelt kérdés
Nemrég publikálták a KSH által kiszámított létminimumot: 86e Ft fejenként. Létminimum alatt vagy felett éltek?
2013. júl. 12. 19:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Ketten élünk 120 körüli jövedelemből, ráadásul ebből lejön a lakáshitel, úgyhogy alatta.
2013. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Anyámmal élek, de felette élünk, és apámék is jóval felette vannak.
2013. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
79%

Mi jóval, a férjem nagyon sokat keres, le sem írom mennyit, de hét a bűvös számjegy. Van egy lányunk, most jön a második gyerek. Sajnálom, hogy sokan ilyen gondokkal küszködnek. :( Remélem, jobbra fordulnak a sorsok.

23N

2013. júl. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
58%
Azért ne vegyétek ezt a létminimunot annyira komolyan. A cikket én is olvastam, és az MSZP "számolta ki", a Fidesz bosszantására. Hozzátartozik, hogy ez az összeg az egyszemélyes háztartásokra vonatkozik. Minél többen vannak a családban, annál kisebb ez az összeg. 4 főnél már csak 56000.- per fő. Ugyanis az egyszemélyes családban mindent meg kell venni, vagy fizetni.
2013. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
felette.
2013. júl. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

mi négyen vagyunk a családba, 160 000 ból "élünk meg", úgy, h már több éve 80 000 JMF felett van a lakáshitel...


családi pótlék már nincs, mert tesómmaal "felnőttünk" most pedig az "ingyenes" felsőoktatásban(én BME-n kész lehúzás :)) tanulunk...:D kész röhej...


szóval eléggé a lét minimum alatt...de a vicc, h csak az utóbbi időben éreztem meg úgy igazán, h basszus tényleg nincs semmire pénzünk...

régen se voltunk eleresztve, de nyaralásra például tellett...ma már ruhát venni is luxus...:D


ez eléggé gáz...


szeretek én magyar lenni, de ami itt folyik, attól hányingert kapok...és így menjenek el a 20as éveim....?!

2013. júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Felette, de ha lesz egy-két gyerekünk is, akkor már alatta leszünk bőven
2013. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
55%
4-es vagyok. Bocs de nem irtad hogy az eurós fizetés nem számít. ....
2013. júl. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Hárman vagyunk + kutya, 160 000 jövedelmünk van havonta, szóval alatta vagyunk. Egy régi panelban lakunk, és éltünk már négyen 110 000 forintból is, akkor sem volt gond. Nem vagyunk eleresztve, de sosem éreztem azt, hogy nélkülözést jelentene, hogy nem 6 pár Nike cipőm van, hanem egy kínai.

A szüleim varázslók kb., mert még félre is szoktak rakni ebből az összegből havonta egy kicsit. :D

2013. júl. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
93%

Felette.


4,6 MILLIOAN élnek ma a létminimum alatt. Majdnem a fele....na??Mekkora szényen??????

(Nem annak aki alatta él hanem ennek a mocsok kormánynak)

2013. júl. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!