Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket lelomboz vagy éppenség...

Titeket lelomboz vagy éppenséggel feltüzel az ha nem biznak abban hogy képes vagy valamire?

Figyelt kérdés

Elhatároztam hogy leteszem a cigit,férjem örömmel fogadta a hirt viszont nem igazán bizik benne hogy sikerül.

A családom többi tagja,anyám,apám,öcsém,szó szerint kiröhögtek.Öcsémmel találkoztam és mondtam neki erre azzal jött hogy ugysem fog sikerülni.

Most minden erőmmel azon vagyok hogy bizonyitsak,már az hogy miért is akartam letenni szinte eltörpül az mellet hogy milyen akarat van bennem hogy megmutassam nincs igazuk.


2013. júl. 10. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Magad es ne mas miatt tedd le...
2013. júl. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mindegy, miért teszed, ha leszoksz róla, végső soron neked lesz jó. Akik lelomboznak, valószínűleg magukról sem hiszik el, hogy nekik menne. Gondolom, öcsisajt is szívja rendesen, és esze ágában sincs letenni. Örülj neki, mégegy adag motiváció! sok sikert! ;)
2013. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Eleinte lelomboz, aztán feltüzel, hogy akkor is megmutatom, hogy képes vagyok rá. Leet hosszadalmas és mellette néha alábbhagy a lelkesedés, de a végeredmény a lényeg. Ezt általánosságban írom magamról, én nem dohányzom. :)


Viszont ha lerakod a cigit, az nagyon jó lesz minden szempontból, mindegy, ki mit mond. :)

2013. júl. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Gondolom, öcsisajt is szívja rendesen, és esze ágában sincs letenni.


igen,és mikor még csak beszélgettünk róla hogy letenném akkor ő is azt mondta hogy ha én akkor ő is,mostmeg röhög meg piszkál.

Na majd megnézzük ki nevet a végén.

Ma van az első napom,tudom ez semmit nem jelent még,de akárhányszor elbizonytalanodok mindig öcsi jut eszembe és az hogy megmutatom neki.

Azelőtt nem ismertem ezt az érzést,senkinek semmit nem akartam bizonyitani.

2013. júl. 10. 11:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért nevetnek, mert ez az első napod. Majd ha már nagyon sok nap eltelt, akkor majd nem nevetnek. De addig én is csak legyintenék, legalábbis barátnőim már millió és egyszer közölték, hogy na, mától nincs cigi, aztán pár nap kihagyás után megint volt, persze megindokolták, hogy milyen probléma adódott, ami miatt muszáj volt folytatni, de ha megint béke lesz, akkor megint megpróbálják. Ez olyan, mint amikor valaki nekiáll fogyózni, először piszkálják vele, aztán mikor látják, hogy kitartó és komolyan gondolta, akkor változik a hozzáállásuk.
2013. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bennem kettős érzés van ilyenkor, egyszerre lomboz le és tüzel fel...de aztán mindig arra jutok, hogy magam miatt teszem a dolgokat, és semmin sem változtat az, hogy mások mit gondolnak...

A cigit nehéz letenni, valószínűleg jobbnak éreznének téged bizonyos szempontból, ha neked sikerülne, azt látnák, hogy erősebb vagy náluk, ami némileg kihatna az önértékelésükre, ezért azt akarják elhitetni veled, hogy te sem vagy jobb, úgy sem fogod tudni letenni a cigit! Lehet, hogy ennyire nem gondolták át ezt, de szerintem ez áll a negatívkodásuk mögött. :) Az akaratod meg van hozzá, hogy le tedd, ehhez meg semmi másra nincs szükséged! hajrá! :)

2013. júl. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, nekem tök közömbös, én ha valamit szeretnék elérni, azt megpróbálom, tök függetlenül attól, hogy más drukkol, kétkedik vagy ellendrukkol. Ezért azután bele sem tudnak ugrasztani semmibe, meg el sem tudnak tántorítani semmitől, hisz nincs bizonyítási kényszer bennem...

De te tedd úgy, ahogy neked jó:))

2013. júl. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én így voltam nem rég,csak én fogyni akartam...kinevetek azt mondták nem fog sikerülni...lement 12 kg :)


Szóval hajrá,biztos letudod tenni,higgy magadban :)

Sok sikert!

2013. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor fog sikerülni, ha magad miatt teszed le.
2013. júl. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!