Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Hány gyerekről álmodoz...

Szülők! Hány gyerekről álmodoztatok, és milyen neműekről? Végül bejöttek a kívánságaitok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Mindegyik mennyi, fiút szerettem volna de lány lett.

Szeretem mindennél jobban, de a nevem nem viszi tovább és hozzámegy valami hülyéhez..

2013. júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Négyről, két fiúról és két lányról. Most van három lányom, egy 9 éves, egy 7 éves és egy 9 hónapos. 34 vagyok, lehet, hogy még szülők egy babát, imádom csinálni az egészet, hátha fiú lenne... :)
2013. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindig kettőt akartam, egy lányt mindenképp, a másiknak a neme már mindegy lett volna, de azt akartam, hogy egy lányom az legyen.

Két lány lett végül, úgy néz ki, hogy több már nem lesz, 40 múltam, nem tervezek már szülni.

2013. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
kettöt akartam,elsőnek kislányt,az is lett,aztán fiut és az is bejött,nem akartunk többet,de most van egy 2 éves lányom.elkötöttek császárnál mégis terhes lettem.Imádom őket.Igy jó ahogy van,de ennyi most már elég:)
2013. júl. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Három lányt akartam, kettő lett. Harmadikat egészségügyi okokból már nem tudok vállalni.
2013. júl. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám egy lányt akart, apa fiút. Jöttem én, a lány. Majd apával meggyőztük anyát, hogy kell nekem a kistesó, ő is belelkesült, akkor jött hugi. Utána azt mondták, anyának már nem lehet babája, így fogant meg öcsém. Szerintem nem leszünk többen, már negyvenen felül vannak szüleim.
2013. júl. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nővér-öcsi párost szerettem volna, bátyus-húgi lett, de igazából tök mindegy. Több nem lesz.
2013. júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hármat vagy négyet szeretnék. Eddig van egy 3 éves és egy 5 hónapos fiam. Még egy lányt mindenképpen szeretnék :)
2013. júl. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!