Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ha valami varázslat...

Lányok, ha valami varázslat folytán kiválaszthatnátok, hogy hogyan szeretnétek kinézni, akkor milyen kívánságaitok lennének?

Figyelt kérdés

Pár napja eszembe jutott ez a vicces gondolat, hogy ha én alkothatnám meg saját magamat, és minden kívánságom teljesülne, akkor mit szeretnék. Csomó mindent változtatnék (magasság, testsúly, általános kinézet...)

Érdekelne, hogy mi milyen lenne, ha bármilyen lehetne. :)


2013. jan. 10. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
én a hajam struktúráján és színén változtatnék: legyen erős, dús és természetes fekete. Plusz a magasságomon: alacsony vagyok, ezért örülnék, ha legalább 165 centi lehetnék :( Majd következő életemben. A többi adottságommal viszonylag elégedett vagyok.
2013. jan. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezen már én is sokat gondolkodtam. :) Úgy általában incs bajom magammal, csak apróságokon változtatnék:

-lehetne szebb, rendezettebb, fehérebb fogsorom

-eltűnhetne az összes anyajegyem, utálom őket

-örülnék egy szép, formás, lapos hasikának

-lehetne dúsabb hajam, aminek van tartása

-darázsderék

-mivel vagy 6 kilót fogytam az utóbbi időben kicsit lement a mellem, jó lenne újra a régi melleimet látni a tükörben. Így sem kicsik, de régen nagyobbak voltak.


22L

2013. jan. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én amit megváltoztatnék az a testsúly és a magasság. mondjuk +10cm és -10 kg. Mással nincs gondom m magamon esetleg még egy nagyobb ruhatár :)
2013. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De jó, ezek szerint nem csak én szoktam így ábrándozni. :)

Jó ötleteitek vannak nagyon. :)

Nekem múltkor egy 35 perces buszút állt a rendelkezésemre tervezgetni, úgyhogy kicsit több mindent találtam ki:

- szeretnék kb. 5 centivel magasabb lenni (akkor lennék 170)

- a mostani súlyom maradhatna, azzal a magassággal már jó lenne

- szeretném, ha kicsit világosabb lenne a szemöldököm, meg úgy általában a szőrzeteim :) (pl. sokkal jobb annak, akinek szőke a karján a kis pehelyszőr, mert annak nem is látszik, és nem kell szenvedni vele. A lábon is jobb...)

- kicsit hosszabb ujjakat szeretnék, és az enyémek sajnos elég kis vaskos, göcsörtösek, szóval szebbeket

- kis, pisze orrot szeretnék (sajnos nagyon csúnya orrom van, és ráadásul orrsövényferdüléses is :()

- kicsit hosszúkásabb fejet, és vékonyabb nyakat szeretnék

- laposabb hasat

- kisebb, laposabb feneket (persze nem teljesen laposat, de a sajátomat túl "csúcsosnak" találom)

- vékonyabb combokat, formásabb lábakat

- vékonyabb derekat

- szebb térdeket

- egyenes hátat (púpos vagyok :()

- szebb, rendezettebb hajat, ami akár lehetne egészen hosszú is, ha attól még nem törne el. És lehetne kicsit világosabb az is...

- szebb, teltebb, nőiesebb (nem ilyen kis cilinke) hangot, amivel énekelni is tudok rendesen, nem csak nyekeregni


Asszem ennyi volt.


És a következő kérdés, ami felmerült bennem ezek után: Vajon az még mindig én lennék!?!?!

2013. jan. 10. 13:19
 5/10 anonim ***** válasza:
hosszabb hajat, nagyobb mellet és kicsit soványabb is szeretnék lenni.
2013. jan. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is sokszor gondolok ilyenekre. szép fényes nem szálkás,egyenes hajat. vastagabb szájat,nekem nagyon pici szám szinte nincs is. azt hogy ne legyen gerincferdülésem és a testtartásom jobb legyen,mondjuk ezen eleve dolgozok,de jó lenne a rögtön elmúlna,persze az is lehet hogy soha nem fog:(. feszesebb feneket és egy kicsit nagyobb mellett. meg persze szép bőrt, mitesszerek pattanások nélkül, ja meg napgomba nélkül. és fehérebb fogakat :D
2013. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bőr: Pattanás, mitesszermentes, a pórusaim se látsszanak, és sokkal lassabban szeretnék öregedni

Haj: Vastag, dús hajam lenne, világosszőke, a lábam 37-es, keskenyebb lenne a lábfejem, a kezem kisebb(most hatalmas)alacsonyabb lennék, 160 centi, a mellem legyen mondjuk C kosaras, a hasam meg izmos picit:)

eltűnne minden szőrszálam (kivéve a hajam meg a szemöldököm) Az összes anyajegyem eltüntetném, és a fogsoromat szabályosra kérném, és hófehérre, Palvin Barbi arcát :) és extra hosszú szempillákat :)Meg hogy ne legyek szemüveges :) Így elégedett lennék egészen :) Mondjuk ezeknek a nagy részén lehet változtatni, amiért mindent meg is teszek, de jobb lenne, ha az ölembe hullana:)

2013. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
-10 kiló és tökéletes lennék. Na jó, az azért nem, de tökéletesen meg lennék elégedve magammal.
2013. jan. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ezek szerint szinte mindenki változtatna magán valamit. Érdekes, hogy sosem vagyunk elégedettek...


De milyen jó is lenne, ha a kívánságaink valóra válnának... :)

2013. jan. 10. 17:37
 10/10 anonim ***** válasza:

Dúsabb, puhább haj, rendezett, fehér fogsor, tisztább arcbőr, laposabb has, kisebb fenék és combok, jah igen és lehetnének nagyobb, "bocibb" szemeim.

A hajamon és a szemem méretén kívül igazából mindegyiken tudok változtatni. Csak nehéz, meg hát én is lusta vagyok.

Majd egyszer lesz hozzá akaraterőm.. vagy nem xD

2013. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!