Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevesen, de vagyunk, akiknek...

Kevesen, de vagyunk, akiknek a házassága /kapcsolata pont a gyerektől lett még jobb?

Figyelt kérdés
Apa odafigyel ránk, szereti a babát, mamát ; (avagy engem)megtesz a babáért mindent, pelenkázik, nagyon jól elvagyunk. Csodabogár a mi házasságunk (kapcsolatunk)?
2009. okt. 15. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak nem??!!
2009. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jóból lehet még jobb kapcsolat, hiszen kiteljesedik.

De rosszból egy gyerek miatt sohasem lesz jó kapcsolat.

2009. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem rosszindulatból, csak azért tettem fel a kérdést, mert sokan írják hogy terhesség alatt meg után válnak, és hogy akkor most mi lesz... ujujuj:( Én senki felett nem akarok pálcát törni , de egy kapcsolathoz-és a megromlásához is két ember szükségeltetik. Ha nem tervezett a baba, akkor negatív várás esetén tudjuk mi lehet a megoldás. Eg kapcsolat nem inoghat meg egy babán,annak mindig előzményei vannak....szerintem....
2009. okt. 15. 15:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs ugyan babánk(de nagyon szeretnénk:))de egyetértek veled...
2009. okt. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy fogalmaznék a mi házasságunkat illetően, hogy sokkal mélyebb lett. Rapszódikusabb is, mert vannak vitáink (pl. épp tegnap vitatkoztunk össze én ma sírással kezdtem a napot :) ), de ezek után a viták után mindig komolyan, őszintén megbeszélünk mindent és tudunk bocsánatot kérni egymástól. És sokkal jobban értékeljük a másikat, a másik munkáját, segítségét. Az én férjem szerencsére nagyon-nagyon sokat segít, éjszaka is felkel a kislányhoz és én ezt nagyon becsülöm! De mint minden házasságban, természetesen vannak vitáink, de ezek építő jellegűek, remélem mindig ilyen lesz!
2009. okt. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled, egy jó kapcsolat nem megy tönkre a gyerekvállalástól. De megjegyzem, egy ilyen jó kapcsolatban az emberek képesek minden sikert maguknak tulajdonítani (jó emberismerő vagyok, jó feleség vagyok, stb), pedig ehhez jó adag szerencse is kell azért, ami nem mindenkinek adatik meg sajnos. A kérdésed kicsit dicsekvően és bántóan hathat azokra, akiknek épp a babavállalás után ment tönkre a kapcsolatuk és mondjuk nem szarvas hiba miatt (mentsük meg a kapcsolatot gyerekkel). Természetesen örülünk a boldogságodnak, és szorítunk, hogy így is maradjon!!

Nem, nem járok ilyen cipőben, nem azért írtam ezt.

2009. okt. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, eleve akkor jónak kellett, hogy legyen a kapcsolat.

Én csak lemondtam bizonyos dolgokról és így lett jobb a házasságunk egy ideig. Látszólag lett jobb, nem a szívemben.

Most már új párom van, a lemondás nem tett boldoggá.

Az új párom is csak részben tesz boldoggá.

2013. márc. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!