Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lettek ennyire lelkesek?

Mitől lettek ennyire lelkesek?

Figyelt kérdés
Nénikém kérdése: nyugdijas özvegy vagyok, árulom a házamat és egyszerre felfedeztek a környékbeli idősebb férfiak (eddig észre se vettek), udvarolni akarnak. Mivel fiatalon se voltam szépség, nem értem, mit akarnak, a várható sok pénz miatt lettek ilyenek?
2013. jún. 29. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetően igen, bár idősebb korban nem értem miért fontos ez már nekik. Talán így az utódaik is kapnak majd belőle valamit, mást nem tudok elképzelni.
2013. jún. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján valószínűleg ez állhat a háttérben.
2013. jún. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem feltétlenül. Lehet, hogy eddig nem mertek kezdeményezni, de most, hogy árulja a házát, rájöttek, hogy elmegy és talán soha többé nem látják. Nem kell mindig a rosszat látni mindenben! :)
2013. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Vagy talán mert kivirult és a kisugárzásán látszik.
2013. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért fedezték föl, mert arra számítanak, hogy hátha kapnak egy a nénikéddel egy házat ingyért, vagy legalábbis egy kis udvarlási befektetésért.

"Nem kell eladni a házadat, szivi, kettőnknek meg a retyerutyámnak már nem túl nagy."

2013. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A férfinak van háza, de kevés a nyugdíja. A nőnek hamarosan nem lesz háza, de lesz rengeteg készpénze. 1+1=2
2013. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak lehet, hogy félnek, hogy elköltözöl és nem látnak többet. :)
2013. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó. Nénikém nem egy szépség, nem is fiatal, szerintem a pénz érdekli őket. A többségük kisnyugdijas.
2013. júl. 1. 12:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!