Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a Sarlott nagyon...

Szerintetek a Sarlott nagyon béna, erőltetett, c●gányos név?

Figyelt kérdés
A Charlotte magyar megfelelője. Ismertek esetleg ilyen nevű embert? Bocs a kategória miatt, lehet, hogy nem a legmegfelelőbb.

2013. jún. 27. 13:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem cigányos egyáltalán, inkább régiesnek tűnik, annyira nem tetszik, de nem is béna, erőltetett.
2013. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

inkább csak szokatlan...



Külföldi névként amúgy nekem úgy tetszik hogy "sárlotte" :)


Édesanyám Sarolta, nagyon tetszik, de sem emiatt nem adnám, sem azért mert a leeendő gyerekünk vezetékneve "s-sel" végződik.


Hogy szoktak becézni? ahogy olvasom amúgy nem álla számra a- val, gondolom mindenki olyan á-san ejti.

2013. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Olvasom a blogodat! :) :) Nekem sem tetszett maga a név, de rád illik szerintem, főleg a Lotti. Egyébként nem cigányos, kicsit magyartalan, de találkoztam én már cifrább nevű emberrel is. :)
2013. jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Utcsó válaszó, te kis szemfüles! ;)

De amúgy ma megint félreírták a nevem,amikor meg korrigáltam, akkor jött az "az mégis milyen név?????" reakció, gondoltam, megkérdezem, tényleg ilyen gáz? Úgy látszik, igen.

De amúgy a Lotti tényleg illik rám, azt elismerem.

2013. jún. 27. 18:47
 15/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok...

Jól kiszúrtam mi? :D :D

Egyébként nem értem hogy van pofája bárkinek is beszólni ilyet, hogy milyen név ez? Mármint élesben, mert nyilván mindenkinek megvan a saját véleménye minden névről, de ennek hangot adni... hát elég bunkó dolog. Manapság mindenki úgy érzi, hogy joga van véleményt nyilvánítani ilyen magán jellegű témákban. Ki tudja miért?

2013. jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
olyan mint a sztefán
2013. jún. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
10 hete született meg első gyermekünk, akinek kérvényeztünk nevet. A név: Sárlott. De nyugodj meg a te neved is nagyon szép, és ritka! Légy büszke rá! ;)
2016. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
sárlott... hehe. borzalom. sárló kanca, az jut az eszembe.
2016. jún. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!