Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti mit szóltok az erőltetett...

Ti mit szóltok az erőltetett barátságokhoz?

Figyelt kérdés
Egy kis faluban lakok, elmúltam 18 éves. Nincsen túl sok korosztályom beli, de ha társasághoz van kedvem általában eljön velem valaki ha hívom az esetek 90%-alékában. Viszont már 2 hónapja nem voltam ezeknél az állítólagos barátoknál, és felém se néztek, sokakkal közülük volt hogy hónapokig nem találkoztam. Nem valami jó társaság, apám mindig mondja hogy ne foglalkozzak velük, és igaza is van, sosem érzem magam jól velük, teljesen más emberek. Nem hiányoznak elvagyok egyedül, de gondoltam elmegyek valakihez hátha történik valami. Egy hét múlva viszont ideiglenesen elköltözök egy 40 ezres városban, ott bmx-eznék, szóval sok olyan srác lenne ott mint én. Szerintetek foglalkozzak ilyen haverokkal? Az az érzésem hogy mindig lehúznak a gyerekes szintjükre:(
2013. jún. 16. 11:41
 1/2 anonim válasza:
én is bmx-ezek :)
2013. jún. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És merre?
2013. jún. 27. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!