Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erzelmi fuggoseg? Hogy tudnam...

Erzelmi fuggoseg? Hogy tudnam lekuzdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arrol van szo, hogy volt egy idoszak amikor elkezdett romlani a szuleimmel a kapcsolatom es azota azt vettem eszre magamon, hogy nagyon hamar megszeretem azokat az embereket akik szimpatikusak es jol lehet veluk beszelgetni, megertoek velem stb.. Ezek altalaban idosebbek vannak fiuk, lanyok (20-25evesek)

Egyszerre csak egy van es olyan nekem, mint egy potanya/potapa. Korba nem allnak messze tolem, de megis tapasztaltabbak.

Most megint van egy ilyen lany..viszont szerintem mar beteges amit csinalok es engem is zavar. Allandoan kepes lennek vele beszelni, sokszor nezegetem a facebookjat, megbizok benne, kotodok hozza, meg akarok felelni neki. Es tudom, hogy ronda dolog de neha kitalalok dolgokat csak azert, hogy foglalkozzon velem. Ugy erzem, hogy fuggok tole. Aztan ez elmulik es lesz mas. Hasonlo, mint a szerelem, de a fiukat szeretem, meg voltam is mar szerelmes es az mas..azokhoz a fiukhoz testileg is vonzodtam meg minden.

Mit tudnek tenni? Hogy tudnek valtozni? En tudom, hogy ez nem normalis...otletek?

Tobb ilyen kerdest olvastam. De ott csak olyan valaszokat talatam, hogy ez normalis meg majd kinovik. Viszont en ezt le akarom kuzdeni.

15/L


2013. jún. 25. 21:53
 1/4 A kérdező kommentje:
2013. jún. 25. 22:06
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem is van ilyen, viszont nagyon ritkán. Eddig kb 4 emberrel fordult elő 21 évem alatt. Ez valóban olyan mint a függőség. Amikor nem vagy vele, olyan mintha megvonnák a "drogot", és szenvedsz a tünetektől. Legalábbis velem így volt. De le lehet küzdeni, legalábbis nekem sikerült, de magam sem vagyok benne biztos, hogyan.

Amúgy korodhoz képest nagyon éretten meglátod a problémát, úgyhogy szerintem nem kell aggódnod.

2013. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom! Nekem ez most a 3. Az elso 10 eves koromban egy csaj volt (20eves) utana 14 eves koromba a 18 eves baratnom pasija (22eves) es most ez a csaj..o 26.

kicsit megnyugtattal.

2013. jún. 25. 22:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg naplót írni, ha leírod oda örömödet bánatodat, kevésbé leszel "függő" másoktól.
2013. júl. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!