Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék túllépni a...

Hogyan tudnék túllépni a párom exével kapcsolatos gondolataimon?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a párommal, együtt is élünk már. Nagyon szeretem, és ő is engem, de van egy dolog ami nagyon zavar engem. Tudom, hogy a múltját nem tudja megváltoztatni az ember, ezért ezt a dolgot felé nem is nagyon mutatom. Lehet én vagyok a maradi, de nagyon zavar az, hogy felnőtt férfiként egy 16 éves lánnyal együtt élt kapcsolatban 4 évig. A lánya lehetett volna.. Azt mondta nekem soha nem szerette, csak kényelmes volt, hogy volt.. Mégis valamiért nem tudok ezen túllépni, pedig minden nap győzködöm magam, hogy ne törődjek vele ez csak a múlt... Nekem nagyon nehéz ez a dolog, mert abba a házban élünk, ahol ők is éltek 4 évet együtt, és fél év után most sikerült levennie a képét a szekrényről. A gépe is tele van a közös képeikkel, és ez engem nagyon zavar(Véletlenül láttam meg a mappát). Tegnap megemlítettem neki, és én csak veszekedett velem, hogy mit képzelek én, hogy ő nem fogja eldobni a múltját, meg hogy mit turkálok. De én gyereket várok tőle, az esküvőt tervezzük, szerintem ha együtt kezdünk új életet nem lenne szabad az exének helyet adnia benne. Vagy ez csak engem zavar? Szerintem nagyrészt az is benne van, hogy én elítélem azt amit csinált, az én értékrendembe nem fér bele, olyan mintha én egy 14 éves kamasszal járnék.. Segítsetek mitévő legyek?

2013. jún. 25. 12:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
43%
nem fér bele az élettársi kapcsolat egy gyerekkel. - Még ti se vagytok házasok, mégis teherbe estél. Ez belefér? Hova siettek?
2013. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Látom itt a nagy többségnek inkább velem van baja, minthogy segítene.. Én 31 éves vagyok, és védekezés mellett becsúszott a terhesség, és ennyi idősen már nem kockáztatnám az abortuszt. Sajnálom, hogy ez egyesek értékrendjébe nem fér bele, és az hogy egy gyerekkel együtt él valaki az igen... Na mindegy.
2013. jún. 25. 15:57
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Te írtad, hogy a tiedbe nem fér bele. Gyorsan menj hozzá, mert még jön egy 15 éves és átveszi a helyed :D
2013. jún. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszi, hatalmas segítség vagy...
2013. jún. 25. 16:01
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Kösz, én meg jót nevettem a helyzeteden :)

Aztán nehogy valami fiatal lánykát keress majd bébiszitternek :D

2013. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
valami k..va nagy gond lehet azokkal a fogamzásgátlókkal, hogy itt mindenki amellett lesz terhes...
2013. jún. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem értelek, ha NEKED nem fér bele, hogy egy 30 fölötti férfi egy 16 éves gyerekkel él 4 évig, akkor MONDD MÁR MEG, hogy MIÉRT jöttél össze vele?

Én ugyanis OLYANNAL, akit elitélek, nem fekszem le, és nem esek "véletlen" teherbe.

2013. jún. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"pedig minden nap győzködöm magam, hogy ne törődjek vele ez csak a múlt..."


Tipikus hiba. A szemedet kiveri, hogy selejtes a párod, hogy nem lesz jó vele hosszútávon, hogy a felfogása, az értékrendje ellentétes a tiéddel, hogy komoly problémák lesznek a jövőben, erre te mit csinálsz? Behunyod a szemed a problémák előtt, nehogy tenned kelljen valamit. Mondjuk most már mindegy, útban a közös gyerek, innentől kezdve mást nem tehetsz, mint nyelsz. Meg idegeskedsz örökké, hogy vajon éppen még mi minden fér bele a párodnak, ami "kényelmes"..

2013. jún. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.. Hozzátartozik a dologhoz, hogy a kapcsolatát azzal a lánnyal csak akkor mondta el amikor már kb 2 hónapja együtt voltunk. Ha az elején tudom, valószínűleg nem folytatódik a dolog köztünk, de akkora már szerettem.
2013. jún. 26. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!