Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyunak? 16f

Hogy mondjam el anyunak? 16f

Figyelt kérdés
Sziasztok az van ,hogy beleszerettem egy 14 éves lányba.A csaj pont a húgom évfolyamtársa.Szóval ismerik egymást a húgom és a csaj nem szoktak beszélni egymással szinte sose.Anyu viszont nem nagyon csipi a csajt.Én viszont nagyon.Sokat segítek anyunak nem vagyok félénk gyerek ,ha arra gondolok sok hülyeséget csináltam már.Mindig megbocsátott érte.Nem az ,hogy félek ,hanem tartok ,hogy kinevet ,kigúnyol érte,vagy ,hogy mit fog reagálni.Szerintetek? Voltatok hasonló helyzetben?Hogyan kellene ezt tudatni vele? És mikor még nem járunk ,de nagyon tetszik és szeretem a lányt.Mit kéne tennem?Volt már veletek hasonló?
2013. jún. 24. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztosan nem fog ezért kinevetni, elvégre a szerelmet nem mi irányítjuk. Meséld el neki, hogy mi az ami igazán megfogott a lányban, és hogy tudod, hogy ő nem kedveli, de nem tudsz ez ellen tenni...
2013. jún. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Összejöttetek a lánnyal, vagy csak távolról tetszik? Én csak akkor kezdenék gondolkozni a tálaláson, ha már együtt vagytok, addig fölösleges. Én sosem mondtam el otthon ha csak tetszett valaki, csak akkor ha már randira mentem és mondanom kellett valamit, hogy hol leszek. Aztán ha jól alakultak a dolgok, akkor bemutattam otthon is.

L/22

2013. jún. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, nem hisszuk hogy kinevet! *udv, egy tabor lanyszobaja
2013. jún. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16 évesen én már be nem avatnám az ilyen tetszik-nem tetszik dolgokba...
2013. jún. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm! És addig is mondjam azt ,hogy haverjaimhoz megyek?Nem szoktam neki hazudni nagyon jó a kapcsolatunk.Mindig mindent meg tudunk beszélni.
2013. jún. 25. 13:36
 6/9 anonim ***** válasza:
A konfliktus elkerülése miatt mondhatod. Viszont ha tényleg nagyon jó a kapcsolatotok, akkor annyit mondhatnál neki, hogy egy lányhoz mész. Feltéve, ha utána nem kezd el komolyabban is érdeklődni, hogy ki az a lány...
2013. jún. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hm...ettől félek.
2013. jún. 25. 15:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik anyádnak a szitu és nem ért szót akkor ne félj, lépj le nyugodtan otthonról mielőtt rád száll teljesen és az életben sohasem nősülsz és nem lesz családod sem.....bu-zinak fognak nézni és még a saját anyád is 60 éves korában mikor pofátlanul kérdezi majd tőled hogy miért nincs unokája!

Ilyen korban alapozod meg a párválasztást, ne csezd el mert a későbbiek erre épülnek majd, akiben megtalálod egyszer az igazit!!!!

2013. aug. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsóval azért nem értek egyet. A szülei nevelik, tartják el, szóval nem lenne túl jó, ha szembe fordulna velük egy (valószínűleg) múló szerelem miatt. Vagy te mindig ezt csináltad, ha éppen beleszerettél valakibe? Leléptél a semmibe, majd két nap után sírva mentél haza, hogy mekkora hülye voltál? Kétlem.
2013. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!