Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jolán névről mi a véleményetek?

Jolán névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 16:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem tetszik nekem sem, mert nagyon kemény hangzású, olyan rideg név. Nem azért mert "öreges", hanem a hangzása miatt. Van pld olyan "öreges" név, amit nagyon szépnek tartok.
2013. jún. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
Öregasszonyos név.
2013. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
39%

Nagyon szép és klasszikus női név. Ismertem egy nőt, akit így hívtak, nagyon jó tartású, és gondolkodású ember volt, holott az egész életét egy parányi faluban élete le. Mint Miss marple. :)


Gondolj arra, hogy a gyereked ezzel a névvel húsz év múlva mennyire egyedi lesz a rengeteg (ultra)modern női név mellett...

2013. jún. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
56%

Jahm, egyedien öregasszonyos lesz vele.


Öregasszonyos.

2013. jún. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
72%
A szembeszomszédom macskáját is így hívják. Nem bántásból írom, hanem tényleg. Nekem nem tetszik.
2013. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%
Joli a pénzügyről, Jolika néni a piacról. Na meg a Jolán tanárnénik és osztálytársak még a '60-as években. Ennyi jut róla eszembe. Semmi jó magyarul.
2013. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem, nagyon kecses név. Sokkal szebb, mint a sok tenyeres-talpas Dalma, Alex, Lara, Mira. Stílusos, olyan, mint egy szép antik porcelán. Sok a replika, meg a bumfordi kortárs, de van, ami sosem megy ki a divatból. Jolán. Kifejezetten elegáns, szép név.
2013. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
65%
Tehát Jolán névvel biztosítva van a jövője? Nem lesz csúnya, buta, ribanc?
2013. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
41%

Nomen est omen.

Egyébként majdnem mindenki csúnya buta ribanc, vagy szőröshátú, kopaszodó, csigatestű. És ez még csak a külső. Kevés a kivétel.

Látom uccsó, neked sem sikerül annak lenni.

2013. jún. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!