Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hasonlítotok (külsőre)...

Ti hasonlítotok (külsőre) anyósotokra, apósotokra?

Figyelt kérdés
ellenkező nemű szülőre
2013. jún. 15. 19:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és ez így jó. :) Bár, olvastam olyanokról, hogy az ember sokszor úgy választ pár, hogy az hasonlít az anyjára/apjára...ezzel nem igazán értek egyet, és a gyakorlatban sem így látom! (belső tulajdonságokra is gondoltam, nem csak külsőre itt..)
2013. jún. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
én is ezért kérdezem :)
2013. jún. 15. 19:25
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sem hasonlítok anyósomra, sőt inkább mindenben az ellenkezője vagyok. A férjem sem hasonlít apukámra.
2013. jún. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Annyiban, hogy mindkettőnknek barna a szeme, de innentől ki is fújt a hasonlóság.
2013. jún. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
17%
Hatalmas lehetőségek rejlenek egy eldöntendő kérdésben. Még véletlenül sem rombolják az ilyen kérdések az oldalt.
2013. jún. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, és a barátom sem hasonlít apámra.
2013. jún. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Teljesen mások vagyunk. Természetre és külsőleg is. De megtaláljuk a közös hangot. Igaz még nem anyósom és apósom :)

De ki tudja mi lesz. 5,5 éve vagyunk együtt a párommal.

2013. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én azt hittem nem hasonlít a párom édesapámra, de egy program bebizonyította, hogy külsőre mégis...

Álandóan rákrdez a fényképfelismerő, hogy apu a párom-e

Még az öcsémet sem keveri vele...:)


Én pedig édesanyámra hasonlítok jobban,de a hajszínem magasságom apué, emiatt sokan azt hiszik rá hasonlítok..:) anyósomra pedig egyáltalán nem, de párom az anyai nagyapjára hasonlít...

2013. jún. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
Jézusom, nem. Nagyon durván néznék akkor ki. Apósom 190 cm, hatalmas sör hasú, barna bőr, vastag orr, nyomott lepényhal arcú. Anyósom 185 cm, 150 kg, barna bőr, barna kicsi szemek, kicsi száj, barna haj. Én 157 cm vagyok 46 kg, természetes fenékig érő tejföl szőke haj, hulla fehér bőr, dús ajkak, nagy kerek világos zöld szemek.
2013. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én anyósom ellentéte vagyok,de a párom tiszta apukám (fiatal korában). Nem azért választottam,mert hasonlit apura (akkor még nem is tudtam,hogy néz ki,amikor beleszerettem :D), de a testalkatuk teljesen megegyezik és a jellemük is. :)
2013. jún. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!