Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki már évek...

Van itt olyan, aki már évek óta házas és nincs baba? Miért nincs? Mit szól hozzá a környezetetek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 11:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia! Mi nem vagyunk házasok a párommal, 5 éve vagyunk együtt. Neki az előző házasságából van már 3 gyereke. Hetente 2x biztos megkérdezte tőlem valaki: "És mikor lesz közös baba?" Tudom, hogy nem rosszindulatból, de már roppant mód fárasztott. Kicsit későbbre terveztük ugyan, de 2 hete született meg a kislányunk, aki bearanyozza az életünket. Nem is arról van szó, hogy az ember meg akar felelni a környezetének, csak tényleg unalmas újra meg újra ugyanazt a kérdést megkapni. Egyébként érdekes, hogy az esetek 90%-ában a nőt faggatják erről. Mintha a férfinak nem is lenne köze a gyerekvállaláshoz. A páromat nem nagyon kérdezgették, bezzeg engem...
2009. okt. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem az előző házasságomból van egy 17 éves fiam.A jelenlegi férjemmel 10 éve élek együtt,és nincs közös gyerek,mert egyikünk sem akar.Nem is piszkálnak minket érte,mert tudják,hogy úgyse lesz..Mi elvagyunk így.De neked kérdező sok szerencsét,és kitartást kívánok,előbb-utóbb sikerülni fog!!
2009. okt. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Jó, hogy vannak még ilyen megértő "környezetek", ha nem is nekünk, legalább másoknak :)
2009. okt. 9. 12:37
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem az első házasságomból nem született gyermek, az 10 évig tartott, többek között ezért is lett vége. Én már falra másztam a megjegyzésektől, a kedves volt anyósom ráadásul azt terjesztette, hogy biztosan azért nincs gyerekünk, mert nekem nem lehet. Igen, ilyenkor könnyű mondani, hogy ne foglalkozz a környezeteddel, de egy idő után már falra tudsz mászni a kérdésektől, megjegyzésektől. Ennek ellenére én is ezt javaslom. :) Nem tudom hány évesek vagytok, de akkor szülj, ha úgy érzed itt az ideje. Az más kérdés, ha esetleg azért nem szültél még, mert nem sikerül. Én azóta újra férjhez mentem és megszületett a gyönyörű kislányunk, aki már majdnem másfél éves. No lám, kedves exanyósom orra alá dörgöltem volna egyből, hogy szinte azonnal teherbe estem a férjemtől. Nálam valószínűleg a sors akarta így.
2009. okt. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A fiam 10 éve házas és nincs gyerekük. Annak idején az édesanyját is kezelték egy évig, mire teherbe esett. Nem baj az, ha emlékeztetik a fiatalokat, nem kell zokon venni. Mi sem tudtuk mi a teendő, de szerencsére a sors véletlenül összehozott bennünket egy kiváló orvossal. Ettől sem kell félni vannak megfelelő terápiák amik stimulálják a fogamzást. Nem kell beletörődni, ha valaki akar gyereket, de magától nem jön.
2009. okt. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!