Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekes a gondolkodásom?

Gyerekes a gondolkodásom?

Figyelt kérdés

Bérházban lakunk, és márciusban elkezdtem dolgozni, akkor mondtam itthon hogy családi házat akarok majd venni, olyan 31-33évesen, anyu azt mondja hogy üljek már le, nekik sem tellett csak garzon-ra, mondjuk már akkor én is megvoltam és hugom is, tehát nem nagyon tudtak spórolni őszintén szólva mindent pénzt feléltünk akkoriban mindig, mára már mondhatni stabilan élünk

Havonta el rakok 70e ft-t, mert komolyan veszem, viszont anyu rávágta ma hogy hülyeség, mert 10-12évig romlani fog annyit a forint hogy a 70ezer ft-ot kevés lesz elrakni, mert most még jó teljesítmény de 5-év múlva kb a 70 a felét fogja érni

Ez tényleg igaz? vagy hogy látjátok, folytassam a tervemet? Jah és külön nyitottam még lakástakarékosság számlát is

20/F


2013. jún. 7. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Abban, h felreteszel penzt, nincs semmi gyerekesseg. Jol johet meg, ha sajat hazrol, ha mas fontos dologrol van szo. sosem tudhatod mikor kellhet..
2013. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan gyűjtögess tovább,és ne hagyd,hogy elvegyék Tőled az álmaidat!Példamutatóan felelősségteljes a gondolkodásod fiatalkorod ellenére,jól csinálod,így tovább!Én szorítok Neked.
2013. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Nah! Anyádnak igaza van, JAH!
2013. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy egy idő után nem lesz meg az örömöd abba, hogy csak félreteszel.

Meg azért 10. évig mindig nem fogsz tudni ennyit félretenni. Azzal szerintem semmi baj, ha álmodozol de szerintem is reálisan kell. Élőszőr egy kisebb lakást majd szépen egyre nagyobba költözni, fokozatosan.

2013. jún. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem veszítesz semmit azzal, ha elrakod. Ne hallgass anyádra.
2013. jún. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Jelenleg most 70-et tudok a 83-ből félretenni, de még 50-55e-el számolva is elég sok összejön, amire egy kis hitelt vehetnék fel, amivel nem verném magamat tartósan adósságba

Tehát azért gondolkozok én a forint gyengülésen meg, tudom hogy 10 évig nem fogok minden hónapban elrakni 70-et lesz amikor csak 45-50-et sikerül majd

2013. jún. 7. 19:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt tenném a helyedben, ha lenne munkám. Csakis magadra hallgass, szerintem anyukád elég rosszul látja a helyzetet, egy embernek igenis legyenek reális álmai! Esetleg fektess aranyba, mert az viszont tényleg nem hülyeség, hogy a forint bizony valamilyen mértékben értékét veszti majd. Ékszerüzletekben lehet kapni 2, 5, 10, 20 grammos aranyat! ;)
2013. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Leet a szüleid arra céloztak, hogy még 10. évig nem akarnak eltartani, ami valahol érthető is.
2013. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha 83- ból, hogy teszel el ennyit?

Miből eszel?

Miből veszel ruhát magadnak?

Miről internetezel?

Hol alszol?



Mindezt miből....?

2013. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
83-ból csak 13-at adok önként a kasszába, de nem kérnék ezt sem anyuék, ruházkodás az ritka
2013. jún. 7. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!