Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a nejemnek...

Hogy mondjam meg a nejemnek hogy szagos a honalja hasznalnia kéne dezodort?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 00:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
fizess be neki egy gyantáztatást a kozmetikushoz. dezodorokból meg nem kell rexona féléket használnia, ha ennyire zavarja a kémia, vegyszerek. használjon természetes dezodort (pl. alverde). nem érnek sokat (állítólag. személyes tapasztalatom nincs), de több, mint a semmi. pl. ezekkel is meglephetnéd.
2013. máj. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
51%
Én szódabikarbónát használok. Néha kell pár hetes "szünet", ha már nem használ (megszokták a szagokat okozó bacik). Nem konkrétan az izzadást szünteti meg, hanem a szagot.
2013. máj. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Hát ha eleve nem szoktatok ilyenről beszélni, akkor nem is tudom... a lényeg, hogy meg ne bántsd! Drágám, egy picikét büdike vagy itt :) VAgy lepd meg egy illatszercsomaggal! de nehogy, csak deok legyenek benne!!!! :O)
2013. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
63%

12. válaszoló!


Nagyon jót tanácsoltál!!

Csak megerősíteni tudom! Hihetetlennek tűnik, de tényleg összehasonlíthatatlanul jobb hatású, mint bármelyik más, drágább és agyonreklámozott szer.

(Ki is fog találni rá előbb-utóbb valamit az EU, hogy betiltassa a szódabikarbóna szabad forgalmazását... bocs...)

2013. jún. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Az alverdét nem próbáltam, de az Forever Aloe Ever-Shield deo stift nagyon jó. Ugyan nem olcsó, de nagyon sokáig elég, mert nagyobb kiszerelésben kapható a többi deónál.


( [link]

2013. jún. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Lepd meg egy naturkozmetikummal, hogy nezd dragam, ezekben nincs vegyszer, gondoltam, biztosan tetszene neked. A helyedben nem csak dezodort vennek, hanem pl. sampont, balzsamot, fogkremet is. Dm-ben az Alverde termekek, Rossmanban az Alterra a naturkozmetikummarka. Ajanlom az Alterra mandulas sampont :) A dezodorok nem az igaziak, de ha az Alterrasba tesz egy kis szodabikarbonat, veri a vegyszereseket. Esetleg vehetnel szappant is neki bioboltban, az en kedvenceim a kecsketejes, koromviragos, olivas, fekete iszapos. Vannak dragabb biokozmetikumgyartok is: Dr. Organic, Weleda. Ma mar nagyon sok lehetoseg van szerencsere a vegyszermentesebb eletre, legalabb a kozmetikumok teren.
2013. jún. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nem hisz ezekben viszont most leborotvalta a honaljat
2013. jún. 1. 11:43
 18/25 anonim ***** válasza:
93%
tájékoztass minket arról is, ha más testrészét is leborotválta...:/
2013. jún. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 feheragyar válasza:
Egyszeru. Ele all es nyiltan megmondod neki az igazsagot es neki ra kell ebrednie hogy igazad van es tenni kene valamit. Ha megsertodik az az o baja majd kiheveri. De meg ne haragudj a feleseged egy kicsit igenyes.
2013. jún. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Hányj a hóna alá!
2013. jún. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!