Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kapcsolatban vagy a...

Milyen kapcsolatban vagy a parod szuleivel, ill. a parod kapcsolata milyen a te szuleiddel?

Figyelt kérdés
S hogy szollitjatok anyosotokat?
2009. okt. 6. 13:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Az én szüleimmel párom nagyon jóban van és anyák napján az én anyukámnak is visz virágot ( az ő anyukája sajnos meghalt). Én viszont az apjával nagyon rossz kapcsolatban vagyok, amióta elhordott egy nálunk tartott kertipartin mindenféle f...szopó....... Pedig azt hiszem, hogy jól élünk párommal, és a saját lakáson kívül mindenünk megvan. De albérletben élünk és nem az ő nyakán. Csak épp apósom nem ilyen lányt képzelt el a fia mellé.
2009. okt. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Már teljesen jó a viszonyunk, bár az elején borzalmas volt. Magázom őket, falusiak, konzervatívak ezt így gondolják jónak, mármint h meg kell tartani a két lépés távolságot a mennyel. Az én szüleim mások, lazábbak, tegezősek, egyből befogadták a férjem. ... néninek hívom ha muszáj, inkább más szófordulatot, mondatszerekezetet választok, sokszor a beszélgetés hevében már letegeztem. A férjem nevén szólít mindenkit és tegez.
2009. okt. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Alkalmazkodom hozzájuk, elfogadom őket de nem szeretem őket. De ezt megtartom magamban. Hátha egyszer ez még megváltozik
2009. okt. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
A szüleim imádják a páromat, és fordítva, tegezi őket. Sajnos a párom anyukája már nem él, nem is ismerhettem. Késői gyerek volt, így az apukája a nagyapám lehetne, de semmi gondunk nincs, oda vissza szeretjük egymást. (Természetesen magázom)
2009. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

anyósommal szinte tökéletes, apósom bár ne is lenne, apámmal beszélünk, de..., anyámról meg inkább nem írok. Minden fontosabb neki, eldug mindent az unokái elől.

Anyósomékat magázom, de már mondták, hogy tegeződjünk, de én nem tudok.

Mamának és papának hívom őket, ahogy az én szüleimet is.

Párom senkivel nem tartja a kapcsolatot, sem az én szüleimmel, sem a sajátaival, csak ha ritkán eljönnek hozzánk, akkor beszélnek.

Rendszeesen járunk anyósomhoz(én és a gyerekek), napi szinten beszélünk.

2009. okt. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Én nagyon szeretem a férjem szüleit,és természetes számomra hogy "apukának,anyukának"hívom őket.Apósommal rendszeresen járunk horgászni,Ő szerettette meg velem ezt a sportot.Idegileg nagyon ki voltam az apám miatt,akkor mondta mennyek vele,majd meglátom mennyire megnyugtat,és igaza lett.10 év alatt talán egyszer bántott meg,és ez kölcsönös.A férjem nagyonszereti anyumat,és anyukának szólítja.Apumat mindketten utáljuk.
2009. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Anyosómmal,aposómmal nagyon jól kijövök.A párom apuval kijön ,anyut utálja.
2009. okt. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Én az anyossal apossal jol kijövök.Alig várják hogy láthassanak. Viszont az én szüleim nem szeretik a párom. Csak meg türik ugy vannak vele majd hátha lesz egy jobb. De ebbe nagy tévedésbe vannak.Amugy én a nagyinál lakom születésem ota ö meg birja a párom.
2009. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
A férjem nagyon szereti anyukámat és fordítva is igaz. A férjem szülei isznak, nem dolgoznak, nem igazán mondhatom hogy rosszban vagyunk, inkább semmilyen, a 11 év alatt egyszer láttam őket. Párom sem igazán jár haza.
2009. okt. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
A párom és én is nagyon jól kijövünk az anyósokkal,sajnos apósok már nincsenek. Mi magázódunk,de ez egyikünket sem zavarja,már csak a korkülönbség miatt sem.
2009. okt. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!