Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hooter budapest vélemény?

Hooter budapest vélemény?

Figyelt kérdés

Ki az átlag korosztály,akik oda járnak? Ez csak gyorsétterem vsgy buli előtti alapozó helynek is megteszi?

Egy asztalnál,ha 6-an ülnek pl. egy pincér szolgálja vagy ki vagy több? Mert olvastam,hogy kézbe cipelik ki.

Lányok ott mennyire ülnek le a vendégekkel dumálni ?


2013. máj. 28. 19:16
 1/3 anonim válasza:
85%

Először is Hooters. Annyira nem nagy durranás a hely, mint ahogy beharangozzák. A kaják kifejezetten drágábbak, mint más gyorséttermekben (és semmivel sem jobbak..) Persze, ha nagymellű lányokat akarsz nézni, akkor megéri egyszer ellátogatni.

Amúgy nem sokat beszélnek, kijönnek, felveszik a rendelést, közbe vigyorognak és ennyi. Ha csak csajokat akarsz nézni, inkább menj el egy sztiptízbárba, de manapság ugyanez a látvány fogad egy egyszerű pesti szórakozóhelyen is :))

2013. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az előző válaszoló jól leírta!


Ez nem az a hely, ami jó arra, hogy buli előtti alapozó legyen.

Inkább laza éteremnek mondanám mint sem gyorsétterem.

Már csak azért is, mert az esetek többségében a délutáni órákban már a 3-4fős társaságoknak is, előre asztalt kell foglalni, ha ott akarnak étkezni.

Én voltam párszor abban az éteremben, mert az egyik haver szerette nézni az ottani csajokat, de egyedül nem akart oda menni!

A kaja menyiségre elég masszív, minőségre átlagos, árban kicsit magas az átlagnál, de ez pénztárca kérdése.


Én is kicsit utánanéztem a Hooters-nak mielőtt látogatást tettem az étteremben.

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem nem jött be!

Vagy is, nekem nem jön be ez a fajta üzletpolitika. Persze azt próbálják reklámozni, hogy azért mert nagymellű, még nem buta...

De a felszínen azt látni, hogy a nőket használják fel, hogy rendszeres fogyasztókat szereznek, kihasználva a férfi gondolkodást és sztereotípiát.)


Szóval egy hozzám hasonló ember, aki nem veszti el az eszét, amint egy bombázó nőt meglát, annak ez az étterem elég átlagosnak fog számítani.


Hogy a lányok ott mennyire ülnek le a vendégekkel dumálni?

Hát én minden alkalommal beszélgettem valamikkel, és még csak kezdeményeznem sem kellet.

(de ezt szerintem bármelyik másik étteremben is meg lehet tenni, csak nem ilyen karosszériákkal megáldott egyedekkel.)

2013. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kaja szerintem nem jó, viszont rohadt drága (nyilván a csöcsöket fizeted meg, nem a minőséget). Alapozó helynek biztosan nem jó, gyorsétteremnek sem, mert elég lassú a kiszolgálás.
2013. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!