Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Osztálytársat szívességből...

Osztálytársat szívességből hurcolásznál?

Figyelt kérdés

A mennyaszonyom felnőttképzőbe jár, lett egy "barátnője" aki az osztálytársa és a mellettünk lévő kis faluba lakik, és együtt akarnak menni iskolába, de viszont az a lány nem fizetne érte.

Szerintem ilyen benzin ár mellett, ha már a bérletre nem kell költeni, és háztól iskoláig iskolától házig van hozva, akkor az a minimum hogy beszáll, nem kell az hogy a felét pótolja, vagy minden alkalomkor adjon 500 forintot mivel a bérlet is vagy 2000- de legalább annyival szállna be a költségbe hogy mindenki jól járjon.


2013. máj. 28. 11:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%
Ha kell pluszutat tenni miatta, akkor igenis kifizettetném vele. Ha nem, akkor meg nem mindegy?
2013. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
6%

Lehet a "barátnõ" másban fogja honorálni.

Csak felfogja, hogy szivesség,amit tesznek érte, ha meg nem,akkor elõbb-utóbb a barátnõd fogja kirakni, hogy buszozzon!

2013. máj. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

egyébként, igen cigány de amint említettem, nem barátnők csak ezt mondtam OSZTÁLYTÁRSAK és ekkor emiatt együtt vannak.

De azzal a részével sincs bajom hogy cigány de akkor ne parancsolgasson, jajj mikor lesz már meg a jogsid hogy autóval jöjjünk... hát mit ne mondjak, örüljön hogy beviszi, mert nem is volt gond csak ez a beszólása.

2013. máj. 28. 12:04
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
menyasszonyodnak kell vele beszélni, gondolom tesz kitérőt, mivel írtad, hogy mellettetek lévő faluban lakik
2013. máj. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
a te kocsid, ugye? akkor nem muszáj vele cipelgetni a kiscsajt. megmondod, h bocs, másfelé van dolgunk, most nem tudunk hazavinni. kész.
2013. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én nem hurcolásznám és beszélnék a menyasszonyommal, hogy ő se tegye.
2013. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt a szitu kb, mint nálatok, de mi mindig megbeszéltük és a benzinpénzt elfeleztük, ha esetleg még sem tudott adni pénzt akkor sem történt semmi, de az esetek 95%-ban felesbe fizettük mindig. Szerintem így korrekt akár plusz út akár nem. Minimum, hogy bérlet árát adná neki.

Nem lenne pofám beülni egy kocsiba anélkül, hogy legalább felajánlanám a pénzt főleg nem mindennap hurcoláasszon.

2013. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Na erről mi a vélemény? A csaj ráír barátnőmre, se szia se heló hogy megvan-e a jogsi, barátnőm írta sajnos nincs, írta a lány hogy óóó, barátnőm finoman, hát úgysincs jelenleg benzinre való, erre a csajszi hát drága az "ótó". Majd téma váltás hogy megy-e holnap írta a csajszi igen de nem tudja mikor mert neki nincs ótója de ilyen bunkón. Szerintem csak ilyen szánalmas, barátnőm eléggé megbántódott.
2013. máj. 28. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!