Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasiknal mit jelent az ezust...

Pasiknal mit jelent az ezust gyuru balkez kozepso ujjan?

Figyelt kérdés

Lehet hogy nem ezust csak olyqn szinu.

Lehet csak disz vagy kapcsolati allapotra utal?


2013. máj. 27. 10:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
elirtam.. Nem kozepso hanem gyurus ujjra gondoltam.
2013. máj. 27. 10:18
 2/12 anonim ***** válasza:
18%

Nekem is ott a gyűrű és én azért hordom mert a barátnőmmel közösen vettük és neki is ott van.Viszont nem össze.


27/F

2013. máj. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Andizsuzsi ***** válasza:

Lehet csak disz - lehet


vagy kapcsolati allapotra utal - ez is lehet

2013. máj. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Második vagyok.Szóval nem házasodtunk össze ez maradt ki :D
2013. máj. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Férjem is hordott ilyen, mikor szingli volt, akkor is. Magának csinálta orvosi fémből. Akármi lehet... kérdezd meg tőle! :P
2013. máj. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ismerek egy meleg párt, akik pont azért adtak egymásnak ezüst gyűrűt, mert ugye az arany mégiscsak a házasság szimbóluma, ők meg hivatalosan nem lehetnek házasok.

De ugyanúgy hordják a hűséggyűrűt, két egyforma, ezüst karikagyűrűt.


Ki tudja...?

2013. máj. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A kollégámnak van :-) .Neki ez az eljegyzési gyűrű .
2013. máj. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jó esély van rá ,hogy kapcsolatban (eljegyezve ) van az illető .Nem sok férfit ismerek aki ,férfi létére csak úgy minden apropó nélkül gyűrűt hord .
2013. máj. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gyűrűs ujjon általában az eljegyzést/házasságot jelenti, de nekem is van ismerősöm aki csak szimplán szereti a gyűrűket és van neki.. A barátomnak is volt, bár ő a mutatóujján hordta és egy exétől kapta.
2013. máj. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, de gyűrűsujjon karikagyűrűhöz hasonló gyűrű az utalhat kapcsolatra. Pl. nekünk is fehérarany a karikagyűrűnk, tehát a férjem fehér gyűrűt hord a gyűrűs ujján, igaz a jobbon, de esküvő előtt a balon hordta.
2013. máj. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!