Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyaggatás helyett mi válik be...

Nyaggatás helyett mi válik be a pasiknál?

Figyelt kérdés

A barátomról van szó. Megkérem pl h legyen szíves kicsit jobban figyelni arra, h távkapcsolat révén nekem extra igényem van arra, h megossza velem a gondolatait stb, mert ezzel talán kicsit pótolja h nincs itt. Ezerszer kértem, de néha már azt érzem h feleslegesen tépem a szám mert nem érti meg. Hogyan vezessem rá, h ez fontos lenne? Tudom h minél többet mondom, annál inkább az ellenkezőjét érem el vele,de akkor h vezethetném rá? Vagy pl h olyan jól esne, ha azontúl h beszélünk, még más apró dolgokkal is éreztetné h szeret. Ha együtt vagyunk akkor semmi probléma nincs, de így messziről nem nagyon tudja kifejezni, és ez nekem hiányzik. H vegyem rá, h ne nyaggassam?

köszönöm

21L-21f


2011. szept. 24. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Minnel tobbet nyagatod, annal jobban nem fogod megkapni ami kell. 21 evesen meg nem annyira erett, erzelgos.

Ugy tudod ravezetni hogy mit akarsz tole, hogy Te is mind megadod azt neki. Peldaval tanitsd, legyel peldamutato.

2011. szept. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én már hónapok óta mondom a barátomnak h hahóóó létezem ám...aztán amikor a szakításhoz kerül a sor akkor meg nyalja a s.eggem

de szerelmes vagyok belé ezért soha nem szakítunk

2011. szept. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos megvan az oka amiért nem mond neked semmit, ha mondjuk azt kérdezed:Mért nem mondod el, Ő csak azt hallja:nem mond..., nem azt, hogy:miért
2011. szept. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok távkapcsolat nem működik...

Nincs meg a közös élmény, a közösen megélt dolgok, vagy csak kevés..

2011. szept. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
kezdd el azt csinálni, hogy folyamatosan magadról beszélsz, hogy milyen jókat bulizol, ide mész, oda mész. aztán csinálj úgy, mintha nagyon szar kedved lenne, de mondd azt, hogy nem akarsz vele beszélni erről, mert úgysem értené meg. akkor fel fogja húzni magát és kis pincsiként könyörögni fog a lelkizésért. :)
2011. szept. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztos csak a közvetlen kommunikáció számára a kommunikáció, csak akkor tud megnyílni, ha ott vagytok egymás mellett, lát , hall, érzi az illatod, meg tud fogni, és le tudja venni a közvetlen reakcióidat, jelzéseidet...nem?
2011. szept. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát nem biztos hogy jó ötlet, ha te is behúzódsz a csigaházadba... Ha olyan a fiú, lehet hogy beválik, de lehet hogy pont távolabbinak fog érezni magától és visszafele sül el az egész rafkó
2011. szept. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én nem fogok így taktikázni, őszinték vagyunk egymással, el is mondom neki h ez engem bánt, de néha azt érzem h valahogy máshogy kéne rávezetnem. Nem színészkedéssel, hanem szeretettel, csak máshogy. Sokat beszélünk, de igazi meghitt beszélgetések így skypon keresztül nem tudnak kialakulni. Sokszor azt érzem h csak azért veszem vele össze, h akkor legalább érezzem azt a különleges érzést, h mi nem csak a hétköznapi dolgokról beszélgetünk. De akkor mégis hogyan tudjuk a kapcsolatunkat kicsit felpezsdíteni? a tanév végéig kell kibírnunk külön(3-4 találkozással), szeretjük egymást, és ki akarjuk bírni, csak át kell rendeznünk a kapcsolatunkat mert ez a nagy távolság új hozzáállást és másfajta törődést igényel
2011. szept. 24. 23:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem mindenki verbális típus, van, aki inkább a tetteivel fejezi ki az érzelmeit szavak helyett. A pasik többsége ilyen. Ez persze megnehezíti a dolgokat, amikor a köztetek lévő kapcsolat a telefonálásra korlátozódik, de ez ellen nemigen tudsz mit tenni. Fogadd el, hogy ilyen, ettől még szeret téged. Ha nem szeretne, fel sem emelné azt a telefont.
2011. szept. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A mélytorok-az mindig beválik;)
2011. szept. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!