Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyaggatás helyett mi válik be...

Nyaggatás helyett mi válik be a pasiknál?

Figyelt kérdés

A barátomról van szó. Megkérem pl h legyen szíves kicsit jobban figyelni arra, h távkapcsolat révén nekem extra igényem van arra, h megossza velem a gondolatait stb, mert ezzel talán kicsit pótolja h nincs itt. Ezerszer kértem, de néha már azt érzem h feleslegesen tépem a szám mert nem érti meg. Hogyan vezessem rá, h ez fontos lenne? Tudom h minél többet mondom, annál inkább az ellenkezőjét érem el vele,de akkor h vezethetném rá? Vagy pl h olyan jól esne, ha azontúl h beszélünk, még más apró dolgokkal is éreztetné h szeret. Ha együtt vagyunk akkor semmi probléma nincs, de így messziről nem nagyon tudja kifejezni, és ez nekem hiányzik. H vegyem rá, h ne nyaggassam?

köszönöm

21L-21f


2011. szept. 24. 23:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
El kel fogadni, hogy valami nem megy. Alapjába nem jár a pasidhoz ez a tulajdonság. Nem értem minek erőlteted? Leírtad, hogy már ezerszer mondtad neki és nem csinálja, hát nem véletlenül. Fordított esetben is előfordulhat ilyen.
2011. szept. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!