Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék h ne legyen rám...

Mit tehetnék h ne legyen rám irigy? (HELP)

Figyelt kérdés
Észre vettem h a barátnőm valami miatt mindig irigykedik.Legyen szó arról h kaptam valami új cuccot vagy olyat csinálok amit ő nem csinálhat vagy nem tud.És amikor beszél velem hallom a hangjában h milyen irigy olyan rosszul esik és soha nem voltam rá kicsit se irigy.Azt hittem ő lesz a legjobb barátnőm de mintha kezdene rám unni és meg utálni de mindig ez volt az előző bnőmnek is csak egy ideig voltam jó utána kezdet meg utálni és irigykedni és NEM TUDOM MÉRT!?Légyszi segítsetek!Velem van a baj?Valamit rosszul csinálok?
2009. okt. 4. 16:28
 1/9 A kérdező kommentje:
oh el felejtettem 15/L
2009. okt. 4. 16:29
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Szia! Az én bnőm is elég irigy szokott lenni... Én úgy oldottam meg, hogy ha kaptam vmit, akármit is, sose dicsekedtem vele, ő se dicsérte meg az új ruháimat, amikor észrevette, de SOSE!! azt meg persze elvárja h én megdicsérjem az övéit, mert mutogatja: 'nézd, tegnap az apámtól kaptam felsőket, ezt is, ami rajtam van, ugye milyen tökjó?' szánalmas... erre csak annyit mondok - ja..-
2009. okt. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
első vagyok, ha néha túlzásba viszi az irigykedést, akkor kérdezd meg h 'mi a francért irigykedik?? te sose irigykedtél rá, és zavar h ő mindig ilyen..' sztem majd elgondolkozik..
2009. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak olyan embereket fogtál ki, de nyugi, majd találsz normális barátokat! Én kb. 18 éves koromban ismertem meg az első igazi barátaimat, előtte csak olyan "barátaim" voltak, akik csak addig nyaliztak, amíg ki tudtak használni, de utána eldobtak, mint valami szemetet.


Egyébként a vessző a billentyűzeten az m betű mellett található, nem ártana néha használni, hogy átlátható legyen az írásképed!

2009. okt. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

én is szoktam irigykedni a barátnőmre de csak módjával és próbálom nem kimutatni.Sajnos nekünk elég rossz az anyagi helyzetünk,így nem engedhetjük meg magunknak hogy mi is egy hónapban kb 2-szer elmenjünk étterembe kajálni, vagy ha kedvünk szottyan akkor elmenjünk ruhát,cipőt venni drága helyekre.Eléggé eltudok szomorodni mikor tök boldogan mutatja nekem hogy miket kapott de ugyanakkor örülök is mert ő megteheti azt amit én nem,és jó élete van.Minden évben elmegy a családjával nyaralni a tengerhez és még évközben is jár a rokonaihoz a szünetekben szintén külföldre.Én sajnos még sose voltam tengernél ráadásul utoljára 6éve nyaraltam a családommal.De amugy ha jobban meggondolom ugyanolyan életünk van.Ő nagyon kevés szeretetet kap a családjátol ezt ugy értem h nem puszilják ,nem ölelik meg őt, viszont én nagyon sok szeretetet kapok itthon,velem igenis törödnek és nekem ez igy tök jó.Néha énis érzem hogy irigykedik rám mivel neki is jól esne ha az anyukája megpuszilná.Úgy gondolom h a szeretetet nem lehet pótolni pár drága gönccel.De mi igyis nagyon jó barátnők vagyunk, sokat vagyunk együtt, segítjük egymást.

Szóval szerintem minden barátságban van irigykedés,de ha azt az egyik fél utálattal mutatja ki akkor az nem igaz barátság.

2009. okt. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
előző vagyok és én 14/L a barátnőm meg 15/L
2009. okt. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Néha arra használjuk a barátnőnket, hogy minden új cuccunkkal, nyaralásunkkal, sikerünkkel, stb neki dicsekszünk. Szóval közönségnek használjuk. Őt meg esetleg meg se kérdezzük, hogy vele mi van. Aztán meg azt mondjuk, hogy irigy. Vizsgáld át magadat, hogy nem feltételezhető-e nálad ez a helyzet. Ha elképzelhető, akkor változtass.
2009. okt. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Gondoltam már arra, h meg kérdezem mi baja.De nagyon agresszív,és hát nagyon durva szal egy kicsit félek tőle, h mit szólna.

Ja és bocsi,h nem raktam ki veszőket, de sietnem kellett.

2009. okt. 4. 18:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha ilyen agresszív, akkor nem veled van a baj, benne van a hiba.

Lehet, hogy eddig azért volt rád ilyen irigy minden barátnőd, mert több mindent megkaphatsz, mint ők? VAgy sokkal szebb vagy? Kell találnod egy igaz barátot, aki így is szeret, hogy valamiben jobb vagy nála.

2009. okt. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!