Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy ez ne így...

Mit tehetnék, hogy ez ne így legyen?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 hét múlva 1 évesek leszünk. Ő 17 én 15 vagyok. De anyukám nem engedi meg mostanában,hogy 10-nél tovább maradjon. Eddig semmi gond nem volt belőle,habár mostanában később is jön a barátom,mivel dolgozik(8-8:30 fele jön). Nem értem mit tehetnék,hogy tovább is itt lehessen,hiszen eddig nem volt baj,hogy itt van. Semmi olyan nem volt,amivel megbánthatta volna anyukámat a barátom. Sőt anyum cikizte ki a barátom rokonait(a rokonok a szomszédjaink és,hát nincsenek jó viszonyba....[de ezt most nem részletezném]) Este is ránk ront,hogy kapuzárás 10-től,így a barátom előtt mondta,hát azt hittem leég a pofámról a bőr..... Barátomat alig tudtam megfékezni,hogy ne menjen el,neki is nagyon rosszul esett...

Bocsi,hogy ilyen hosszú lett,de olyan válaszokat nem kérnék,hogy:

- örülj,hogy eddig engedte,

- fiatalok vagytok ahhoz,hogy tovább legyen.

A tovább h*lye válaszoktól lécci kíméljetek...

Előre is köszi. :)


2011. júl. 27. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:

beszélj anyukáddal. lehet, hogy megijedt, hogy az "ő pici lánya" már egy egyéves kapcsolatban van, lassan felnő, vagy fél, hogy szexeltek. szerintem tuti. próbálj meg vele nyugodt körülmények között beszélni, és ha tényleg ez a probléma, akkor valószínűleg már attól megnyugszik, ha látja, hogy felnőttesen kezeled a dolgot, csak zavar ez a kapuzárás téma.

sok sikert !

17/L

2011. júl. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Erről már beszéltem vele,de szinte semmi,pedig jól tanulok,ha azt mondja takarítsak ki vagy vmi akkor megcsinálom....

(a szexről már tud....[azt is véletlen tudta meg,nem akartam még neki elmondani] olyan reagálást nem kérek,hogy korán kezdtem,mert szeretjük egymást....)

Köszi a választ. (:

2011. júl. 27. 23:47
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
15 eves vagy, azert. Teljesen egyertelmu, hogy fel es igaza van anyukadnak, hogy meg kell huzni 1 hatart. Meg csak 15 vagy, konyorgom.
2011. júl. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

kössz,hogy végig olvastad,hogy milyen válaszokat nem kérek...

én is könyörgöm,hogyha ismernél,tudnád,hogy bennem lehet bízni...

2011. júl. 27. 23:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Minden nap találkozol a barátoddal?

Esetleg kössetek anyuddal egy egyességet, hogy nem találkoztok minden nap, csak mondjuk minden másnap, vagy harmadnak és akkor ott maradhasson éjfélig például.

Sok szerencsét!

2011. júl. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3 naponta találkozunk általában,persze most így szünetben többször egy héten max. 5X. De persze van olyan,hogy 2 naponta,vagy,hogy naponta.

Köszi a választ,majd megpróbálom. :)

2011. júl. 27. 23:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha eddig megengedte most elég érthetetlen miért változott meg,de biztos vagyok benne hogy félt valamitöl,vagy valaki vagy valami befolyásolja.Pl ilyen terhes is lehetsz valamire gondolok.Szedsz fogamzásgátlót? Vagy talán azt is meg lehetne ilyenkor nyáron próbálni hogy ne otthon üljetek,hogy ne zavarjátok,lehet valaki beszólt neki rokon,szomszéd és elgondolkodott hogy még csak 15 éves vagy.Mellékesen megjegyzem,tudom nem érdekel,de akkor is,,,,,a kislányom 15 éves,szép csinos,nem valami mulya kis béna,és eszében sincs fiúzni,tudja hogy tanulnia kell most az a fontos,ha meg a fiúja lenne és itt ülne este 10 után is,szerintem mebbolondulnék....:-)Mindegy száz,szónakis egy a vége,beszélj anyuddal hogy mi a baja,addig ugyis csak találgatsz.:-)
2011. júl. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)

Óvszert használunk. (:

2011. júl. 28. 00:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!