Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek? Miért nem...

Miért ilyenek? Miért nem tudnak normális "nézetekkel" élni?

Figyelt kérdés

Elegem van a családom egy bizonyos részéből, beleértve: húgomat, édesanyámat, anyai nagyapámat és nagymamámat, nagybátyámat.

Magyar létükre, szinte semmi hazaszeretet sincs bennük. Kiállnak a cigányok, zsidók mellett, védik őket. Amikor mondom nekik, hogy a cigányok állandóan lopnak, becstelenek, undorítóak, és állatiasan élnek, ők nagyjából azt válaszolják, hogy: 'az összes cigány ismerősük normális, becsületes ember, és a többi cigóra is csak ráfogják, hogy lopós.' Gyakran mondogatják azt is, hogy minden ember egyenlő, és senki nem tehet arról, hogy milyen bőrszínnel született.

Annak ellenére, hogy pl. a nagyapámat kétszer is körbevették, megfenyegették, és majdnem megverték a cigányok, mégis imádja őket.

Haragszanak rám, mert szeretem a Kárpátiát, Dalriadát, és pl. Wass Albert verseire azt mondják, hogy undorító nacionalisták. (Utálják a nacionalista tudatú embereket is...)

Néha mondják nekem, hogy biztos azért vagyok ilyen nézetű, mert "elcsavarták a fejem, és elvakítottak".

Szerintem inkább ők a vakok, de nagyon..., és ráadásul, mostanában az apám is egyre inkább "olyan nézeteket" vall.


Sorolhatnám több oldalon át az antimagyar megnyilvánulásaikat...........


20 éves fiú vagyok.


2013. máj. 24. 11:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

a zsidókat miért utálod?

cigánnyal kapcsolatban szerintem neked van igazad, mondom ezt úgy, hogy minden másban liberális vagyok.

2013. máj. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!