Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek? Miért nem...

Miért ilyenek? Miért nem tudnak normális "nézetekkel" élni?

Figyelt kérdés

Elegem van a családom egy bizonyos részéből, beleértve: húgomat, édesanyámat, anyai nagyapámat és nagymamámat, nagybátyámat.

Magyar létükre, szinte semmi hazaszeretet sincs bennük. Kiállnak a cigányok, zsidók mellett, védik őket. Amikor mondom nekik, hogy a cigányok állandóan lopnak, becstelenek, undorítóak, és állatiasan élnek, ők nagyjából azt válaszolják, hogy: 'az összes cigány ismerősük normális, becsületes ember, és a többi cigóra is csak ráfogják, hogy lopós.' Gyakran mondogatják azt is, hogy minden ember egyenlő, és senki nem tehet arról, hogy milyen bőrszínnel született.

Annak ellenére, hogy pl. a nagyapámat kétszer is körbevették, megfenyegették, és majdnem megverték a cigányok, mégis imádja őket.

Haragszanak rám, mert szeretem a Kárpátiát, Dalriadát, és pl. Wass Albert verseire azt mondják, hogy undorító nacionalisták. (Utálják a nacionalista tudatú embereket is...)

Néha mondják nekem, hogy biztos azért vagyok ilyen nézetű, mert "elcsavarták a fejem, és elvakítottak".

Szerintem inkább ők a vakok, de nagyon..., és ráadásul, mostanában az apám is egyre inkább "olyan nézeteket" vall.


Sorolhatnám több oldalon át az antimagyar megnyilvánulásaikat...........


20 éves fiú vagyok.


2013. máj. 24. 11:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
tudod abban tényleg igazuk van,hogy ne a "bőrszín"alapján ítélj....az egy szerencsétlen "véletlen",hogy nekem is a romákkal gyülik mindig meg a bajom:)
2013. máj. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hagyd az utálkozást, töltsd az idődet értelmesebb dolgokkal. Úgyis csak akkor eszmélnének az ilyenek fel, amikor már csak talán 100.000 magyar lenne az ország, többi mind a rosszabbik fajtából.
2013. máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem már kétszer próbáltak meg a vonaton kirabolni a c***-ok, egyszer sikerült is, egyszer meg tudtam védeni magam. Hidd el haver, nem benned van a hiba, csak van aki még nem ébredt fel. Mellékesen azért azt javaslom, hogy ne csak ebből álljon a világod, hogy kiket gyűlölsz, találd meg azokat is (embereket, dolgokat), amiket szeretsz. A gyűlölet természetes érzés, de ha nincs mellette a szeretet, elsorvasztja a lelket!
2013. máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik félnek sincs igaza. A cigányok között is vannak teljesen normális, becsületes emberek is. Próbáld meg nekik valahogy elmagyarázni, hogy tény, vannak normális cigányok, de vannak komoly ellenpéldáik is. Ahhoz pedig semmi közük, hogy te milyen zenét, verset szeretsz, ezt el kell fogadniuk. Mindkét félnek meg kellene értenie a másik álláspontját. Beszélgess velük erről sokat, mutass tényeket (sok ilyen videó van) és talán majd megértik, hogy ahogyan van különbség magyar és magyar között, úgy van különbség cigány és cigány között is. Viszont tényleg ne csak a gyűlölködésből álljon az életed.
2013. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
"Amikor mondom nekik, hogy a cigányok állandóan lopnak, becstelenek, undorítóak, és állatiasan élnek" - ez legalább akkora általánosítás, mint a másik oldal, hogy mindegyik becsületes. Nem értem miért kell általánosságban gyűlölködni vagy általánosságban felmenteni egy csoportot. Igen, cigánybűnözés van, de nem minden cigány bűnöző. Félig én is az vagyok, 3 diplomám van, rendesen adózok, dolgozok, ráadásul a magyar kultúrát ápolom íróként, színházi emberként és gyereket nevelek. Szóval ezt a kijelentésedet pl. ki kérem magamnak. Az általános gyűlölködésnél nincs rosszabb a világon. A zsidókkal is gondolom hatalmas bajod van, napi szinten keserítik meg az életed.
2013. máj. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elég liberálisak... ők tudják! szerintem ha ennyire különbözőek a nézeteitek, akkor ne bocsájtkozzatok ilyen témákba és akkor elkerülitek a vitákat!
2013. máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azon még nem gondolkodtál, hogy ha csak a c... lopnak, hazudnak stb., akkor mit keres annyi magyar is a börtönökben. Nem lehet származás szerint megitélni az embereket. A magyarok között is van agresszív, becstelen, tolvaj, gyilkos. Mit szólnál ha a külföldiek szerintük ítélnének meg téged is?
2013. máj. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, de jó, hogy csak én lettem lepontozva. biztos azért mert cigány vagyok és akkor is csak azért is lopok, csalok, hazudok, gyilkolok...
2013. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén, nekem a zsidókkal semmi bajom nincs. A cigányok közül is a balhés, lopós barmokkal, azért, mert mindenkit elítélek, aki másnak fizikálisan a testi épségét veszélyezteti - ami sajnos a nagy többség a cigányok között, de hál'istennek találkoztam már normálissal is. Viszont a nagyon nacionalistákkal sem értek egyet, főleg mert olyanokat mernek állítani, hogy csak ők igazi magyarok. Attól, hogy nincs rajtam minden nap kokárda meg nem hallgatok nemzeti rockot, attól még ugyanúgy szeretem a hazámat, mint pk. És nem hiszem, hogy azért, mert nem zsidózok, meg nincs velük bajom, antimagyar lennék. Engem meg ez akaszt ki.
2013. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Talán azért mondják ezt mert több eszük van nálad. Nem attól lesz valaki igazi magyar mert gyüllölködik és fújjog, hanem attól mert kiáll a családja a barátai mellett és abban amiben hisz. A rasszizmus a gyengék és a buták mentsvára, de csak az lehet igazán boldog akinek nincs a szívében gyülőllet. De az is lehet hogy a nagy szád miatt féltenek, nehogy egy árokba végezd átvágot torokkal.
2013. máj. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!