Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándéknak örülne egy...

Milyen ajándéknak örülne egy anya?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyereke vagy és pl a szülinapjára akarsz vmit adni neki akkor készíts valamit saját kezűleg, például rajzolj neki szépet!
2009. okt. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Ja és 13 éves lány vagyok!
2009. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én anyukám biztos örülne valamilyen könyvnek:)
2009. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
valami cserepes virág, könyv, gyertya
2009. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Igen, a könyv, cserepes virág jó ötlet (mert sokáig megmarad) egy saját magad által készített csomagolópapírral, üdvözlőkártyával 32/N
2009. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

1.te hány éves vagy?

2.ő hány éves

3.mi a hobbija?mit szeret?

4.milyen alkalomból veszed neki?

5.mennyit szánsz rá..


kb.ezekre kéne tudnunk a választ,h.segíthessünk.

2009. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
sztem azért nagyon hálásak tudnak lenni, ha pl. azon a napon minden házimunkát elvégzel helyette, ő meg azt csinálhat amit akar! nálam bevált =) meg persze mindig veszünk neki cserepes virágot, de azt sajna nálunk már nem lehet, mert tele van a ház virágokkal xD de hogy még írjak vmi értelmeset: egy közös kép az egész családról, szépen bekeretezve is gyönyörű ajándék =)
2009. okt. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyukámnak most volt a születésnapja. Persze vettem neki ajándékot, ami egy ránctalanító krém volt amit ő kért, plussz ruha, de készítettem neki egy tortát. Egy nem akármilyen tortát! Mióta átadtam neki, emlékbe eltette és meg is marad neki.

Ez lényegében bár piskóta az alapja, mégsem ehető. Egy könyvet formáztam meg, amire írható cukorral egy gyönyörű verset írtam. Elkészítettem a könyv lapjait is cukorból, könyvjelzőt bele, és a végeredmény gyönyörű és megható volt!! Örült neki és nem volt nehéz.

2009. okt. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
én C&A-s ajándékkártyát vettem anyukámnak szülinapjára. abból azt vesz magának, amit akar/ruhát/. tök jó ajándék, és nem kell utána rohangálni, hogy ez nem tetszik, ez nem jó... stb.
2009. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Süss space cake-et, biztos nagyon boldog lesz! :)
2009. okt. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!