Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tőtötte a családod ezt...

Hogyan tőtötte a családod ezt a kellemes pünkösdi napot?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 14:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Ágyba vagyunk még mindig most rendeltünk pizzat hogy együnk is valamit pihiztunk meg akcion volt ezt tervezzuk meg kesobbre is pizza utan
2013. máj. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Nálam szombaton volt ablakpucolás, akkor nem mostam függönyt, csak felraktuk a cserét.

Ma kimostam őket, mellé leszedtem a szobából az összes terítőt is a szekrényekről, azokat is kimostam.


Ma készítettem el ebédre a lecsós-csirkét, leves és párolt rizs még volt tegnapról (maradt is). Még holnap sem kell főznöm. Most már csak pihenek, net-ezek, tv-zek.

Majd holnap lesz menőkém, a lábaimat térdig fogom lejárni!

2013. máj. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
81%

tőtötte! LOOOL! :)


próbálom kipihenni a hétvégi kis túrát. :) Ljubjanától Érdig egyedül végigvezettem az autópályán a 0 közlekedési kultúrával megáldott román kisbuszok között. szentté nem avatom magam, de holnap meló, szóval most heverészés van :)

2013. máj. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Délelőtt elvittem a barátnőmhőz a lányomat barátnőzni, (egy idősek a lányaink) játszótér, séta, fagyi, mert férjemnek holnap határidős munkája van, amikor kész lett, hívott, jöttünk haza, később elmegyünk a dédihez, utána mese és pancsi :)
2013. máj. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Bejártuk biciklivel a Római partot, heverésztünk a fűben, néztük a kacsákat és élveztük, hogy végre kettesben lehetünk.
2013. máj. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
46%
az én párom 2napig csavargott én itthon maradtama gyerekkel. most meg alszik -.-"
2013. máj. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Párom tegnap azt mondta siet haza és pünkösd hétfőn úgy néz ki itthon lesz és együtt leszünk,ehhez képest még telefonon sem tudom elérni,bár tegnap este hívtam utoljára,nem vette föl.Gondoltam hazajön,de hiába várom,kb az van,mint az utolsó Válaszolónál,csavarog. Van ilyen is. De azért jó látni,hogy többségben vannak akiknek normálisan telik a nap,a pizzát meg is kívántam!:)
2013. máj. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Itt hideg van 12c esik az eso no stop megy a futes is.

Tegnap gyulekezet aztan kozos etkezes otthon jatek es szunyoka.este ferjemmel filmet neztunk vasarnap mindg kozos az estenk

Ma foztem ferjem dolgozik a fiammal szerelnek epitenek

Ma ejjel nar ugyeletes vagyok sajnos kezdodik a heti munka.

2013. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Fantasztikus volt. Mentünk volna moziba az egyik rokonnal. Tegnap megígérte, hogy hazavisz. Egy településen lakunk, ezért csak egy perc kocsival. Viszont gyalog egy óra. Ma a következő történt: átmentem hozzájuk. Tiszta gyászhangulat volt, mert őfelségének pocsék volt a napja. A nagymamám bent sírt a szobában, később leesett, hogy azért, mert őfelsége leszúrta. Őfelsége kint ült a teraszon és hozzám se szólt, aki meg meg merte kérdezni, hogy mi a baja, neadjisten tanácsot mert neki adni, az le lett szúrva. A vége az lett, hogy megkérdeztem, hogy ha későn, 10 felé érnénk haza, akkor haza tudna e dobni, csak úgy megerősítésként és közölte, hogy nem, csak ide hoz vissza, menjek haza gyalog, úgyis rám fér, mert kövér vagyok. (Igazából nem vagyok kövér. Ja és egy cigánytelep mellett laknak, úgyhogy bocs, de nem fogok este 10-kor onnan hazamenni.) Ezt meg is mondtam neki és mind a hárman nekem estek(nagypapám is), hogy hogy képzelem, hogy merem, inkább örülnék neki, hogy Őfelsége szívességet tesz nekem, hogy elvisz moziba, milyen pofátlan vagyok! És felháborodtak, amikor azt mertem mondani, hogy egy perc innen kocsival, nem értem, miért olyan fárasztó hazavinni? A végén Őfelsége fogta magát, beült a kocsiba és elviharzott. Engem meg leszidott a mamám újra. És ha már úgyis ennyire bűnös vagyok, fogtam magam és felzabáltam a joghurtját, hagy utáljanak még ennél is jobban. Majd hazamentem. becsapták utánam az ajtót. Úgy kell nekik. Állatok.
2013. máj. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Azért sajnálom, hogy a mozi elmaradt, tényleg vártam, de semmi kedvem nem volt őfelsége hisztijét és fikázását hallgatni egész úton. Amúgy is rosszmájú és undok, ilyen az alaptermészete, de amikor rossz kedve van, az esetek 80%-ban, akkor mindenki meneküljön. Ha lenne a kezében egy uzi ilyen viharos napokon, már nem élnénk.
2013. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!